Wmiare tanie i fajne wakacje

(Dziurdzia01) #1

jakie miejsca polecacie do spedzenia wakacji??

Złączono Posta : 05.06.2007 (Wto) 18:51

chodzi mi oczywiscie o miejsca w polsce

(Pyra20) #2

przed komputerem beda dobre ;D

a tak ogólnie to nie ma to jak wypoczynek w wakacyjnej pracy

(SeBoLaS) #3

Góry Zakopane albo morze Gdańsk,tylko teraz można spędzić za tą kasę którą wydaje się w Polsce na wakacje gdzieś za granicą ponieważ cenowo nie różnią się znacząco

(StG 44) #4

Bieszczady,namiot,ciekawych dziur tam nie brakuje. :wink:

(Skr3czu) #5

Zobacz to:

http://www.e-wyjazd.pl

(Mastermaro) #6

ja rok temu byłem w Pieninach (czorsztyn niedzca ) bardzo ładne miejscowosci i fajne jeziorko

polecam jeszcze: Polskie morze (co rok obóz :wink: ) i wyjazd nad Soline (zalew taki w górkach bardzo ładny :wink: )

a z zagranicy to gorące źródła w Czechach albo na Słowacji (prawie Polska)

z droższych wycieczek: Hiszpania (uuu :D), Włochy ( :smiley: ), Lindau - Niemcy - miejscowość nad jeziorem bodeńskim graniczy z Austrią i Szwajcarią - pięknie tam jest :slight_smile:

(Kylo Tk) #7

zależy co kto lubi (morze, mazury lub góry), jaki rodzaj wypoczynku cię interesuje: bierny, czynny? może krótka charakterystyka: mazury raczej bym odradzał są piękne ale dość drogie i nastawione bardziej na żeglarzy niż normalnych turystów (chyba że camping), morze jest spoko można upolować tanią kwaterkę ale dużo kasiury leci na żarcie, browary, balety :slight_smile: ogólnie góry wyszły mnie najtaniej, ponieważ wyczaiłem kwaterkę na pardałówce za 15 plnów, wstajesz rano bierzesz żarło w plecak (zakupione w pobliskiej żabce) i w góry na cały dzień, nie kuszą cię tam żadne płatne atrakcje, obcowanie z naturą na maksa, i full wypas. po powrocie można napić się browarka też z żabki 8) wychodzi chyba najekonomiczniej.

(Craker92) #8

Trójmiasto, Kołobrzeg, Zakopane...

:wink:

(Ramirez1) #9

Nasze Polskie Morze,Nasze Piękne Góry,hmm pod namiotem tanio i luzacko :stuck_out_tongue: stopem w 60 dni dookoła Europy

(Bambo 5) #10

A tak sobie walen OTa i sie spytam: to jest ta strona co robilo kilka ludzi z forum jako jakiś tam projekt na wakacje tamte?