WMM - problem przy edycji filmu

(Przemyslaw Chudzik) #1

Witam.

Korzystałem z opcji szukaj ale nie moge znaleźć odp.

Po wczytaniu do WMM pliku filmowego (avi) ekran robi się zielony. Dzwięk słychać, natomiast nie mam obrazu (cały czas zielony). Po kliknięciu na ikonę filmu w okienku "KOLEKCJA" obraz jest prawidłowo odtwarzany i wszystko jest ok. Natomiast odtworzenie go przez dolny pasek edycji jest niemozliwe.

Może ktos wie co jest nie tak

(system) #2

może kodeki? jakie masz? a w innych programach jest wszystko dobrze?

(Przemyslaw Chudzik) #3

We wszystkich innych programach kazdy film mi sie otwiera, tylko jak chcę go przerobić w WMM dzieją się takie cuda. Kodeki? nie wiem. naprawdę nie potrzebowałem ich bo wszystko zawsze się otwierało. Ten filmik też dzieała, ale nie w edytorze WMM fd5a14073b404715m.jpg

Złączono Posta : 24.12.2006 (Nie) 0:52

Dalej mam problem z WMM. Edytuje film który ma 300mb, dołożyłem napisy początkowe, po filmiku chciałem zrobić pokaz slajdów, dołączyłem muzykę. Gdy importuje 7 zdjęcie program mi się wyłącza. Zmniejszyłem zdjęcia (miały po 2 Mb) i dalej tak jest. Obojętnie jaka fota jako 6ta wyłącza program. Nie wiem co mu jest. Komputer ma 512Mb ram i procesor Celerona 2,80Ghz. Co może być powodem tego? Chętnie bym zmienił na jakiś inny ten edytor ale nie mogę nic sensownego znaleźć. Musi mieć takie funkcje jak WMM. Co polecacie?