WMP 10 - instalować?

(boczi) #1

Własnie ukazała się najnowsza wersja programu Windows Media Player. Warto ściągnąć, zainstalować? To już wersja finalna, czyli nie ma błędów?

(Zbych ) #2

Może lepiej poczekać kilka dni na polską wersje chyba że chcesz mieć po angielsku ale to od Ciebie zależy.

(Magik) #3

Produkty Microsoftu zawsze mają błędy :badgrin:

A tak na poważnie tu jest o nim trochę więcej.

http://www.idg.pl/news/67394.html.

Wygląda obiecująco.:slight_smile:

(Marsmo) #4

Boczi! :slight_smile:

Daj se luz na razie!

Nie ma co sie gorączkować! Jak chwycisz analogię w innych progsach - nowsza wersja, nie znaczy lepsza. A ptysie siedzą w firmie i muszą coś robić, żeby brać kasę - tzn. np. tworzyć kolejną wersję!

Nie mówiąc już o tym, że jest chwyt psychologiczny dla konkurencji. :stuck_out_tongue:

To - czy nie ma błędów - okaże się w praniu. Narazie traktujmy to jako testowanko, coś a'la wersja beta! :twisted:

Chyba nie jesteś aż tak potrzebujący? :lol:

(boczi) #5

I tak używam Winampa :lol:

Czasem WMP... rzadko.

Lubię mieć aktualne wersje, dlatego się pytam.

Jak angielska, i taka "betka", na razie nie biorę. :slight_smile:

Dzięki :smiley:

(lazikar) #6

Czekamy na PL a potem na Tych co to zainstalują. Zobaczymy jakie efekty. :smiley:

(Mister Wojtek) #7

Ja zainstalowalem... wygląda duzo lepiej niż poprzednia wersja... ale to i tak.. w dalszym ciągu takie samo świństwo jak "dziewiątka" :twisted: tylko ze w nowej skórze... więc nie ma się co podniecać... :lol:

(boczi) #8

Mówicie, że.. bez uniesień... :smiley: :lol:

Tak, czytałem, że nie będzie za wiele zmian.

Pytam z ciekawości i z chcęcia miecia :nowości:, jak wspomniałem. :slight_smile:

(Zofer) #9

Tutaj mała dyskusja na temat WMP10. Na razie radzę się wstrzymać z instalacją (o ile wogóle jest taka potrzeba) Pozdrawiam!

(Jr14) #10

Jak się pokaże po polsku wersja to pierwszy ja zainstaluje, przetestuje i Wam napisze jakie są efekty. :smiley: :lol: - Zawsze tak robie.