WMP 10 - instalować?

Własnie ukazała się najnowsza wersja programu Windows Media Player. Warto ściągnąć, zainstalować? To już wersja finalna, czyli nie ma błędów?

Może lepiej poczekać kilka dni na polską wersje chyba że chcesz mieć po angielsku ale to od Ciebie zależy.

Produkty Microsoftu zawsze mają błędy :badgrin:

A tak na poważnie tu jest o nim trochę więcej.

http://www.idg.pl/news/67394.html.

Wygląda obiecująco.:slight_smile:

Boczi! :slight_smile:

Daj se luz na razie!

Nie ma co sie gorączkować! Jak chwycisz analogię w innych progsach - nowsza wersja, nie znaczy lepsza. A ptysie siedzą w firmie i muszą coś robić, żeby brać kasę - tzn. np. tworzyć kolejną wersję!

Nie mówiąc już o tym, że jest chwyt psychologiczny dla konkurencji. :stuck_out_tongue:

To - czy nie ma błędów - okaże się w praniu. Narazie traktujmy to jako testowanko, coś a’la wersja beta! :twisted:

Chyba nie jesteś aż tak potrzebujący? :lol:

I tak używam Winampa :lol:

Czasem WMP… rzadko.

Lubię mieć aktualne wersje, dlatego się pytam.

Jak angielska, i taka “betka”, na razie nie biorę. :slight_smile:

Dzięki :smiley:

Czekamy na PL a potem na Tych co to zainstalują. Zobaczymy jakie efekty. :smiley:

Ja zainstalowalem… wygląda duzo lepiej niż poprzednia wersja… ale to i tak… w dalszym ciągu takie samo świństwo jak “dziewiątka” :twisted: tylko ze w nowej skórze… więc nie ma się co podniecać… :lol:

Mówicie, że… bez uniesień… :smiley: :lol:

Tak, czytałem, że nie będzie za wiele zmian.

Pytam z ciekawości i z chcęcia miecia :nowości:, jak wspomniałem. :slight_smile:

Tutaj mała dyskusja na temat WMP10. Na razie radzę się wstrzymać z instalacją (o ile wogóle jest taka potrzeba) Pozdrawiam!

Jak się pokaże po polsku wersja to pierwszy ja zainstaluje, przetestuje i Wam napisze jakie są efekty. :smiley: :lol: - Zawsze tak robie.