WMP 11 nie uruchamia się od tygodnia

A więc problem jest następujący: Nigdy wcześniej nie miałem problemów z MediaPlayerem, ale od dwóch dni sytuacja wygląda tak, że klikam sobie na ikonkę WMP i mogę klikać tysiąc razy, jednak bez żadnego skutku, jakbym klikał w pusty obszar pulpitu. Ani żaden błąd nie wyskakuje ani nic.

Dodam, że instalator pomyślnie przeszedł przez proces weryfikacji legalności. Próbowałem przeinstalować, wszystko sie ładnie robi, ale i tak po tym zabiegu nie mogłem odpalić WMP. Nie działa też funkcja przywracania do poprzedniej wersji(tzn. działa ale bez efektu tak jak z ponowną instalacją). Fiaskiem kończy się również próba zainstalowania poprzednich wersji: 9,10, kończą się one komunikatem o niezgodności wersji z systemem czy jakoś tak.

Mam Win XP

W czym może tkwić problem?

Pewnie powiedziecie żebym sobie darował bo jest tyle innych playerów, ale niestety tylko ten windowsowski jest najczesciej stosowany jako Webplayer praktycznie wszędzie :/:confused:

P.S Fajny interfejs :slight_smile:

heh, ja Ci nie powiem żebyś sobie go podarował, bo sam używam tylko i wyłącznie WMP11 :wink:

A na Twój problem to nie wiem co mogło stać się samemu playerkowi, ale polecam użycie ‘Przywracania systemu’ do punktu sprzed awarii WMP :]

Bardzo przepraszam za pomylenie działu.

aby było śmieszniej to nie działa mi przywracanie systemu. Za pierwszym razem jak klikam to nic sie nie dzieje, a za drugim pojawia sie białe okno z napisem przywracanie sytemu i to wszystko, na prawym przycisku mam opcje przeglądarki. Dodam ze to okno nie jest zawieszone i nie ma żadnych klepsydr

jaja

;/ kurcze, a to nie wiem, wirus?? ja tam w takich przypadkach się nie szczypię, tylko format od razu ;]

Nazwij temat konkretnie.

Spróbuj przywracania systemu w trybie awaryjnym