WMP 11 PL - Zapytanie

Witam. Najnowszy odtwarzacz Windows Media Player 11 PL sam dodaje pliki muzyczne i wideo do swojej biblioteki. A czy można jakoś to obejść żeby tego nie robił. W starszych wersjach taka możliwość była. Można przenieść pliki z folderów Moja muzyka i Moje wideo do innych folderów, a czy to jest jedyne wyjście?

tam w opcjach wmp jest ustawienie “nie dodawaj utworów do biblioteki” gdyby nie dzialalo albo cos bylo nie tak morzna to zrobic jednorazowo za pomoco bardzo malego programu:

xp-anti-spy: http://www.programosy.pl/program,xp-antispy.html

Ma ono znacznie wiecej opcji… polecam.

A masz tak w ogóle zainstalowany WMP 11 PL aktualnie? Bo ja na razie nie mam i sie zastanawiam czy zainstalować. Zgadza się jest taka opcja: “Dodaj odtwarzana pliki muzyczne do biblioteki” i tego można nie zaznaczać. Ale jest też opcja Biblioteka i Monituj foldery. I w tym właśnie playerze jest ścieżka do plików muzycznych której nie można usunąć i pliki się automatycznie dodają z tego co pamiętam.

Nie jezeli chodzi o mnie to niemam WMP11, i go poprostu nielubie, i niepolecam instalowac. Korzystam tylko i wylacznie z winampa. W powyzszym programie da sie te wszystkie opcje wylaczyc i mozliwe ze da sie to rowniez zrobic w opcjach wmp jednak niewiem gdzie bo czesciowo go usunalem z systemu. Jest pelno programow przypominajacych wmp, chociazby itunes, wystarczy poszukac. Pzdr

Kilka m-cy temu zainstalowałem WMP 11 bo mi się b. podobał z wyglądu.

Jeszcze w tym samym dniu odinstalowałem - przymulił mi mocno internet a wszystkiego nie można wyłączyć tak jak to jest w WMP 10.

Korzystam z innych odtwarzaczy.