WMP 11 - zmiana wyglądu

Witam,

Przed chwilą zainstalowałem “Pack Vista Inspirat 1.1”. Patrzyłem czy wszytko jest ok. Jednak natknąłem się na jedno niedociągnięcie. Mianowicie, Windows Media Player 11 przyjął bardzo dziwny wygląd. Poniżej daje wam scrrena:

imgrc4.th.png

Jak zrobić aby wrócił do poprzedniej, całej, czarnej karnacji?

zmień karnacje lub wróć do menu klasycznego w WMP 11:) chyba nie muszę mówić jak klikać:)

Tylko że to jest WMP10, a nie 11 :stuck_out_tongue:

aha sorki nie zauważyłem:)

Ale to samo można zrobić w 10:) zmiana skórki:)

Poprostu zmień karnacje na standardową u mnie w WMP 9 po lewej stronie pisze zmień karnacje w 10 pewnie jest tak samo

nie tak samo ale podobnie:):stuck_out_tongue:

to jest 10 czy 11,bo ja mam 11 ale jest po ang. po polsku chyba nie ma. ja zrobilem tak w 11 ze odinstalowalem i zinstalowalem jeszcze raz tego media playera.

grzesiu-1990

jak nie ma po polsku??

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=1d224714-e238-4e45-8668-5166114010ca&DisplayLang=pl

Pisałem wyżej to jest Windows Media Player 11, pobrana z Vortalu (link ze strony microsoftu, link podał kolega wyżej)

To jest menu klasyczne, standardowe. Nic nie było zmieniane.

Po prostu po zainstalowaniu “Pack Vista Inspirat 1.1” (stylu visty), zmieniło się, na taki jak na obrazku.

Złączono Posta : 06.04.2007 (Pią) 16:23

Już jest dobrze, temat można zamknąć. Wystarczyło tylko jeszcze raz zainstalować Windows Media Player 11. Dzięki za ew. pomoc :slight_smile:

Złączono Posta : 06.04.2007 (Pią) 16:24

Już jest dobrze, temat można zamknąć. Wystarczyło tylko jeszcze raz zainstalować Windows Media Player 11. Dzięki za ew. pomoc :slight_smile: