Wmp 11

(Adamawa13) #1

Zainstalowałem WMP11, zaznaczyłem tam te custom, wcisnelem dalej, i... nic. Znowu odpalilem WMP z paska szybkiego uruchamiania, na sekunde pojawia sie klepsydra przy myszce i nic... nawet w Menedżerze zadań Windows nie ma wmplayer.exe Odinstalowywałem i instalowałem jeszcze raz, ale to nic nie pomogło, nadal taki sam efekt.

(Bunio) #2

Spróbuj uruchomić WMP w trybie zgodności.

:arrow: Prawoklik na skrót > Właściwości > Zgodność > Uruchom ten program w trybie zgodności z: i tu wybierasz system

(Adamawa13) #3

No ale na jaki? Raz zrobiłęm tak na 1 programie to miałęm CAŁKOWITĄ, TOTALNIE CAŁKOWITĄ zwiechę kompa! Nie chcę ryzykować... powidz co nastawić to odrazu obadam.

(Bunio) #4

:arrow: Prawoklik na skrót do Windows Media Player 11 > Właściwości > Zgodność > Uruchom ten program w trybie zgodności z: > Zaznacz najpierw w trybie z Windows 98

(Adamawa13) #5

Dalej tak samo... zauważyłem że w Menedżerze zadań, na chwilę się pojawia wmplayer.exe, ale potem znika...

(Kosior6) #6

Może poprostu uszkodzona instalka, lub podczas instalacji nie skopiował sie jakiś plik. Spróbuj zainstalować jeszcze raz tylko ściągnij z innego źródła niz wczesniej :):slight_smile:

(Adamawa13) #7

Ale powiem ci że nawet przed instalacją WMP11, zaczelo sie tak robic, wiec to nie wina instalki... tak nagle poprostu... może wirus? No ale obadam i ściągne z innego źródła :>