WMP 12-pliki mp3 problem

Mam taki problem, mianowicie kilkanaście plików mp3 które chce otworzyć w WMP12 nie chcą mi się przewijać… Jak chcę ręcznie przewinąć do wybranego momentu w utworze to nie da się suwaka przesunąć Dodam że mam zaistalowane najnowsze kodeki K-Lite Codec Pack 6.9.0 Full

U mnie do odtwarzania plików mp3, nie są potrzebne żadne zewnętrzne kodeki, WMP12 sam poprawnie mi odtwarza mp3.

Jesteś pewien że problem masz z WMP a nie z tymi plikami?

Jestem pewien że to coś z WMP bo w winampie i windows media center mogę normalnie otwierać i przewijac te pliki.

A nie zainstalowałeś podwójnej paczki kodeków,psując jednych drugimi ?,jeśli tak to odinstaluj jedne i drugie,przeczyść rejestr,WMP odtwarza MP3 bez dodatkowych kodeków,sam je w sobie ma,a da się zainstalować WMP 11 ?

To akurat nie jest argument bo już nieraz się spotkałem z tym że był w pliku mp3 jakiś błąd w kodowaniu i w jednym programie było ok a w innym były problemu lub na kompie odtwarzał mi się poprawnie a w odtwarzaczu mp3 lub komórce były jakieś problemy (były przeskoki, ucięcia lub plik wcale nie był widoczny po wgraniu) a po ponownym przekodowaniu go wszędzie był już poprawnie odtwarzany.