WMP+K-Lite Mega Codec Pack 4.2.5-problem z ikonami

Witam,

Właśnie zainstalowałam K-Lite Mega Codec Pack 4.2.5

Wszystko odtwarza się poprawnie i szybko,ale…pliki mp3 maja taka samą ikonę jak pliki video(mpeg wmv)…Trzeba chwili by rozróżnić czy to mp3 czy video.

Jest na to jakaś rada?Jeśli tak, to proszę o pomoc :oops:

winamp, foobar?

Winamp->Preferencje->Skojarzenia plikow (File Types) i zaznaczasz co chcesz.

Bardzo mi zalezy :!:

Dodam,że przy poprzedniej wersji K-Lite Mega tego nie było,ale wiadomo…najnowsza się przyda :slight_smile:

kliknij prawym klawiszem na ikone z muzyką w formacie mp3 czy innym następnie kliknij otwórz za pomoca potem wybierz program z listy klikasz na windows media player zaznaczasz opcje zawsze używaj tego programu do…

potem to samo robisz z plikami filmowymi tylko zamiast WMP dajesz jakiś inny program do odtwarzania filmów np: goog player :slight_smile: wtedy pliki muzyczne mają ikone WMP a filmowe ikone good playera :slight_smile:

Ok,dzieki,będę sie tym ratować :slight_smile:

A nie mozna zrobic tak by były to dwie rózne ikony WMP(to w ogole możliwe?Jedna oznaczająca video,druga mp3…)czy bredzę? :oops:

nie bredzisz wiem ze pod Vistą jest taka możliwość ale nie wiem gdzie to ustawiać

czyli moge sobie darować…mając XP :lol:

Przy instalacji K-lite zaznaczasz skojarzenie ikonek pod Windows Media Player i są jakie były. Musisz przejść do ostatniej zakładki podczas instalacji.

W starszych wersjach wmp jest Windows Media Player > Narzędzia > Opcje > Typy plików , ale w nowszej wersji nie widzę tego (Vista).

Możesz zawsze ponownie zainstalować WMP bez odinstalowania oczywiście i zaznacz wybrane formaty jakie chcesz przy instalacji.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … .0.5721+PL

ok spróbuję :!:

Po ponownym zainstalowaniu WMP nie musze jeszcze raz instalowac K-Lite? :oops:

Aha,wszystkie pliki(i video i audio)maja ikone WMP tyle,że jedną i ta samą :lol:

To zainstaluj winampa i będziesz miał(a) inne przy mp3. :slight_smile: W czasie instalacji też możesz skojarzyć pliki, które chcesz z programem.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=winamp&lr=

WMP lub Winamp, więc jak chcesz :slight_smile:

Nie trzeba reinstalować KMCP.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Zmieniłam temat na konkretny.