Wmplayer

(krzysztof grabka) #1

Mam problem z odpaleniem płytki. Gdy chce uruchomic, wyskakuje komenda że są problemy z aplikacją wmplayer.exe i zostanie ona zamknięta. Co zrobić? :cry:

(Wwerewolf2) #2

Przeinstaluj albo masz wersjie niezgodną z systemem. :-o

(lazikar) #3

Niby co Windows Media Player nie zgodny z systemem. :?

Krzysztofie napisz nam jaki masz system, co jest na płytce, no i najważniejsze czy Windows media player działa jak go włączysz normalnie. :smiley:

(krzysztof grabka) #4

Mam windows XP home... na płytce jest wypalony "Microcosmos". Wczesniej dzialalo. Problemy sie zaczeply po zainstalowaniu internetu. Zgodzilem sie na aktualizacje windowsow. Moze to....

Najpierw cos sie stalo z outlookiem: ciągle wyskakuje mi komenda, ze sa problemy z CnxMon.exe. Ponimo to wszystko dzialalo. Tydzien tenu sciagnalem program antywirysowy, ktory zablokowal wszystko (nie moglem nawet wylaczyc komputera). Kolega odinstalowal go, zainsyalowal Norton Antyvirus, ale znowu bylu problemy z outlookiem (nie widzial mojego konta). A teraz wyskoczylo to z windows media player.

Gdy chce go uruchomic normalnie tez nie dziala. Przed chwila włożyłem orginalna plytke z bajka i tez wyskoczylo, ze sa problemy z aplikacja start.exe.

(krzysztof grabka) #5

audio tez nie dziala :frowning: