Wojna FF vs Opera na Dobreprogramy

Widzeliście? http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … #komentarz :x

Dlaczego użytkownicy FF i O tak się zwalczają… I czemu moderatorzy vortalu pozwalają na taką szermierkę słowną… Dobrze, że na forum do tego (prawie) nie dochodzi…

Pustelnik dlatego, że każdy ma prawo do wypowiedzi, a ich sens i rzeczowość pozostawmy bez komentarza

A mnie tam się podobają komentarze pod artykułami, nie chodzi mi tylko o vortal. Można zaobserwować ciekawe i śmieszne zjawisko, a mianowicie ludzie się niesamowicie wczuwają w ten “mini światek” ehehe Wystarczy jedna marna prowokacja i już dysputa na cały dzień i zażarte kłótnie ehehe A najśmieszniejsze są teksty w stylu “jak nie przestaniesz to zrobię Ci kuku”, czyli wypowiedzi tzw. hakierów :hahaha: mam nadzieję że się nikomu nie naraziłem :stuck_out_tongue_winking_eye:

Hmm… dla mnie też to jest śmieszne, tymbardziej, że używam obydwóch. Osobiście wolę FF, ale to tylko moje odczucie, ktoś inny używający tych dwóch przeglądarek może woleć Operę i wcale nie będę mu się dziwić.

A te kłótnie mi przypominają przekomarzanie się, jakie jajko jest lepsze: na twardo czy na miękko :slight_smile:

ja mam i FF i O i nie uczestniczę w takich kłótniach :smiley:

A co mamy zrobić jak tak się dzieje. Jest to niestety norma. Jak był news że Avant jest na 10 miejscu to pisali o FF bo był na pierwszym.

Maniacy FF niestety zawsze znajdą sobie pretekst.

Chyba im płacą za reklame. :smiley:

Czasami jak zatwierdzam te komentarze to za głowe się łapie. :?

tak samo jak zwolennicy innych programów

zależy czego dotyczy news :lol:

Pamiętam, że kiedyś odbyła sie podobna “wojna” pomiędzy użytkownikami eMule a Kazyy :stuck_out_tongue:

Nie no seryjnie ŚMIECHU WARTE! !!

ja na szczęście nie mam takich problemów z moim kumplem, ja piję dębowe mocne, on lecha pilsa, mówimy sobie że pijemy dobre piwo, więc się wymieniamy żeby zobaczyć kto co pije i po degustacji idziemy do sklepu aby przeprowadzić kolejne beta-testy :lol:

na licencji

beerware

Piniol udostępnij Program TV na tej licencji, nie bedziesz musiał ganiać do sklepu :hahaha:

spoko na razie chadza ojciec jak z psem idzie an spacer :lol: a poza tym sklep pod klatką :cfaniak: ale kiedyś to ktowie :wink: eheheh ale nie róbmy OT :stuck_out_tongue: ehehe

Na vortalu, jak zapewne wiecie, pojawił się news o Operze 8.01 Ciekawe, czy tym razem też dojdzie do batali słownej… :slight_smile:

Jajka na twardo z majonezem są pycha.

Ale i tak wolę jajecznicę :slight_smile:

i to jak, napewno, kazdy uważa ze jego przegladarka jest najlepsza :slight_smile:

I kłutnie beda do końca :slight_smile: i zawsze

Ja chciałbym tylko wiedzieć, czemu moderatorzy zatwierdzają komentarze typu: (http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=2355#komentarz)

MALBORK 23.06.2005, 21:23

TYLKO MOZILLA FIREFOX SIE LICZY

Ken 23.06.2005, 17:52

Firofox może konkurować, ale tylko z IE.

OPERA - The Best

Co one wnoszą do dyskusji? Na forum tak pilnujemy porządku, a na vortalu panują inne reguły??