Wojsko!

(Blank1986) #1

witam

skonczylem szkole i mam zamiar isc do wojska!!tylko nie wiem co mam zrobic jakies papiery czy cos?? wiem ze glowna jednostka jest Nowym Tomyslu!!wiec pomozcie mi co mam robic

(aju) #2

Nigdzie nie musisz się zgłaszać. Oni sami przypomną sobie o Tobie :lol:

(Rus One) #3

Albo i nie... Mój brat czekał tyle że w końcu przenieśli go do rezerwy bez odbycia służby :smiley:

Musisz udać się do najbliższego WKU (Wojskowa Komenda Uzupełnień) i powiedzieć im to samo co napisałeś. Dadzą Ci jakieś papiery do wypisania i każą czekać. Z tym że nie zawsze to skutkuje. Ja czekałem dwa lata, a jak dostałem wezwanie, to nawet nie wiedzieli że chciałem iść do woja wcześniej...

No i życzę powodzenia!

(Blank1986) #4

ja chce isc jak najpredziej bo za rok jade do Irlandi do pracy :slight_smile: wiec mam tam pojechac i sie zglosic czy przedzwonic??

(Asterisk) #5

Przejedź się do najbliższej WKU i po prostu zapytaj :slight_smile:

(Ewageo) #6

Jak widze takie teksty to mnie normalnie szlak trafia. Osoba która nie skończyła żadnej porządnej szkoły(no bo chyba mi nie powie że ma szkołe wyższą i sie do wojska pali) chce wyjechac za granice do pracy. Nic dziwnego że maja o Polakach taka opinie za granicą.

Niech stworzą w Polsce normalne warunki do pracy i życia, to ludzie nie będą chcieli z kaju uciakać. Jak na razie, to jedyna możliwość żeby żyć w jakimś normalnym kraju.

(McDracullo) #8

A co za granicą studiować nie można? Ja osobiście po maturze też chce z tąd ucieckać.

(Asterisk) #9

Co ma piernik do wiatraka. Skąd wiesz,

co skończył, po co jedzie, do jakiej pracy

BTW

Przyganiał kocioł garnkowi

:mrgreen:

(Ewageo) #10

Tylko nie placz jak bedziesz musiał wracac bez niczego.

(McDracullo) #11

W Polsce więcej nie zdobęde. Pozatym człowiek uczy się na własnych błedach.

(Asterisk) #12

Widzę wyjątkową życzliwość :frowning: