Wojsko!

witam

skonczylem szkole i mam zamiar isc do wojska!!tylko nie wiem co mam zrobic jakies papiery czy cos?? wiem ze glowna jednostka jest Nowym Tomyslu!!wiec pomozcie mi co mam robic

Nigdzie nie musisz się zgłaszać. Oni sami przypomną sobie o Tobie :lol:

Albo i nie… Mój brat czekał tyle że w końcu przenieśli go do rezerwy bez odbycia służby :smiley:

Musisz udać się do najbliższego WKU (Wojskowa Komenda Uzupełnień) i powiedzieć im to samo co napisałeś. Dadzą Ci jakieś papiery do wypisania i każą czekać. Z tym że nie zawsze to skutkuje. Ja czekałem dwa lata, a jak dostałem wezwanie, to nawet nie wiedzieli że chciałem iść do woja wcześniej…

No i życzę powodzenia!

ja chce isc jak najpredziej bo za rok jade do Irlandi do pracy :slight_smile: wiec mam tam pojechac i sie zglosic czy przedzwonic??

Przejedź się do najbliższej WKU i po prostu zapytaj :slight_smile:

Jak widze takie teksty to mnie normalnie szlak trafia. Osoba która nie skończyła żadnej porządnej szkoły(no bo chyba mi nie powie że ma szkołe wyższą i sie do wojska pali) chce wyjechac za granice do pracy. Nic dziwnego że maja o Polakach taka opinie za granicą.

Niech stworzą w Polsce normalne warunki do pracy i życia, to ludzie nie będą chcieli z kaju uciakać. Jak na razie, to jedyna możliwość żeby żyć w jakimś normalnym kraju.

A co za granicą studiować nie można? Ja osobiście po maturze też chce z tąd ucieckać.

Co ma piernik do wiatraka. Skąd wiesz,

co skończył, po co jedzie, do jakiej pracy


BTW

Przyganiał kocioł garnkowi

:mrgreen:

Tylko nie placz jak bedziesz musiał wracac bez niczego.

W Polsce więcej nie zdobęde. Pozatym człowiek uczy się na własnych błedach.

Widzę wyjątkową życzliwość :frowning: