[wojtekadams] Prawdziwy zestaw dla gracza, lepszy od innych!

(wojtekadams) #1

W dobie konsol po co komu komputer dla gracza? Wystarczy kupić PS4 pro i sprawa załatwiona. A do przeglądania internetu wystarczy coś podstawowego co uciągnie Linuxa z odpaloną przeglądarką ^^

O to moja propozycja:

(Bogdan_G) #2

Masz głos z dwóch powodów, bo propozycja ciekawa, a po drugie, że z menu forum Twoja skórka “jasny szeroki” uruchomiła się po kliknięciu i działa bez wchodzenia w opcje profilu. :slight_smile:
Cud się stał jednego razu…

(wojtekadams) #3

Jasny szeroki jest Gowaina, ale dzięki za głos :slight_smile:

(Bogdan_G) #4

No popatrz! Kliknąłem w “jasny zielony” i działa! Extra! To najlepsza skórka dla mnie!
Też kwadratura jaj (chodzi o awatary niżej):

(piwowar.pawel) #5

Sprytne lecz nie przemyślane :wink: Konsole są ok ale nie dla każdego, brak wielu tytułów dyskwalifikuje ją u mnie na całej linii, oczywiście kupie córce, ze względu że są proste w sam raz dla dzieciaczka :smiley: , W cenie konsoli mamy kompa zdolnego do VR i udźwignie gry przy lepszych ustawieniach niż konsolowe. Dziś średni PC udźwignie każdą grę w minimum 50fps na średnich/wysokich mieszanych ustawieniach, czyli ustawieniach odpowiadających konsoli. Np dodać do tego bazę kupionych 1200gier na Steam, Origin , Uplay. Ile z nich znajdę na konsoli? Zapewne malutko. Dla mnie konsola staje się zabawką dla dzieci. Córka z telefonu powoli zerka na moje stanowisko dowodzenia, więc konsola się kłania :wink: w sam raz dla niedzielnych graczy. Chociaż tempo wydawania nowych konsol wzrośnie i będzie ciekawie wymieniać co roku konsole :smiley: Ale głos pójdzie za tego clickbaita. PC MASTER RACE

(krystian3w) #6

Każdy motyw teraz w sumie da się włączyć (klikasz i się przeładowuje).

(STSeries) #7

Pograsz na konsoli w gry esportowe ?
Czy na konsoli i padzie masz ten sam poziom poruszania się i celowania co na klawiaturze i myszce ?

Już chyba wiesz, po co komputer dla “gracza” …

(wojtekadams) #8

Nie będę dyskutował z Tobą o eSporcie, bo sama nazwa tego czegoś mija się z definicją sportu.

Nie wiem nie mam myszki w domu, tylko dwa koty.

Tak, wiem żeby mógł sprawdzić mail i poczytać newsy na dp. Do grania jest konsola :slight_smile:

(STSeries) #9

No niestety ale tak to się nazywa i nic z tym nie zrobisz.

Granie na konsoli w gierki online jak chociażby BF1 czy i nawet w CS:GO :joy: to bardzo niesmaczny żart.

(wojtekadams) #10

To jest Twoja opinia, bo patrzysz na granie przez pryzmat swojej osoby. Na świecie istnieją też inne gry niż jakieś FPSy.

(STSeries) #11

Ale Ty nie patrzysz przez swój pryzmat dając tutaj konsolę ?

Rozumiem.

(wojtekadams) #12

No to już mamy dwa pryzmaty :slight_smile:

(STSeries) #13

To się zgadza.

Ja mimo wszystko uciekam póki co bo jak oglądam i czytam niektóre konfiguracje tutaj podawane, to naprawdę wolałbym chyba tego PS4 Pro :joy:

(wojtekadams) #14

Dodatkowo kupując taki zestaw zostanie jeszcze kilka złotych na piwo :slight_smile:

(thunder13) #15

Chyba najbardziej kompletny zestaw. Brakuje tylko jakiegoś kabla HDMI i głośników. Muszę się przyczepić do tej paskudnej klawiatury i myszki- każdy inny kolor byle nie różowy :metal:

(wojtekadams) #16

No musiałem znaleźć jakiś zestaw klawiatura/myszka mieszczący się w cenie :slight_smile: A głos oddany? :stuck_out_tongue:

(FadeMind) #17

@wojtekadams ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(sadaj72) #18

Chyba najlepszy zestaw w tej cenie, i nie trzeba do niego dokładać nowej karty graficznej czy dodatkowej pamięci po jakimś czasie.

Przy tak chorych cenach podzespołów komputerowych (a zwłaszcza wydajnych gpu) konsola to jedyny racjonalny wybór przy mocno ograniczonym budżecie. Piszę to użytkownik PC od ~18 lat.

Dziękujemy drogi intelu i nvidio za ubicie rynku pc.

(wojtekadams) #19

aaa kabel HDMI jest w zestawie z PS4 :wink:

(thunder13) #20

tak, głos oddany :stuck_out_tongue: Pozdrawiam.