Wole ładowanie programów/procesów (koło zegara)

Witam ,

Mam ten problem już od dłuższego czasu ale zaczęło mnie to denerwować więc chce coś z tym zrobić.

Dokładnie chodzi mi o ładowanie programów koło zegara czyli tutaj :

adowanie.png

Po uruchomieniu laptopa muszę odczekać jakieś 30s aż zaczną się ładować (oczywiscie jak już się pokaże pulpit po “Zapraszamy”) , np avast , jest ikona avast’a ale z tym czerwonym krzyżykiem x i dopiero po tych sec jest już taka ikona jaka powinna być (czyli tak jakby był już normalnie uruchomiony)

Laptop skanowany Malwarebytes (nic nie znalazł przy pełnym skanowaniu) , czyszczony jak i CCleaner’em także Odkurzaczem.

Nie wiem co mogło się stać mam już to od dłuższego czasu , nie zwracałem na to uwagi ale zaczęło mnie to denerwować …

Czy to coś może być związane z rejestrem czy cuś ? Poprostu nie wiem a zaczyna mnie to irytować.

msconfig ustawiany , tzn 5 programów przy uruchamianiu :

msconfigu.png

Parametry :

System : MS Windows 7 Home Premium 64-bit SP1

CPU : Intel Core i5 @ 2.67GHz Technologia Arrandale 32nm

RAM : 4,00 GB 2-Kanałowy DDR3 @ 532MHz

Płyta główna : ASUSTeK Computer Inc. K52JT

Grafika : Generic PnP Monitor (1366x768@60Hz) AMD Radeon HD 6370M

Dysk : 625GB Seagate ST9640320AS (SATA)

Włącz systemowy Defragmentator i ustaw w nim terminarz. Po jakimś czasie powinno być OK.

Jak Ci sie spieszy, to zainstaluj to: http://www.dobreprogramy.pl/Defraggler, … 13314.html i wykonaj defragmentację szybką, wolną oraz defragmentację podczas startu komputera.

@Poraj

Akurat posiadam ten program i już to robiłem , defragmentowałem szybką , wolną i podczas startu.

Nic to nie dało.

akurat avast nawet prszyspiesza uruchamianie się systemu bo on nie skanuje od razu tylko czeka chwile aż po uruchamiają się programy

jeśli nie chcesz informacji o uruchamianiu selekcyjnym to włącz je i usuń je z poziomu ccleanera albo odkurzacza

@pawcio1212

Tzn jakich informacji o uruchamianiu selekcyjnym ?

eee błąd pomyliłem z xp