Wolfensztajn: Enemy Territory

(Piotrekjunior) #1

Zauwazylem ze mam problem z podlazceniem sie do IP :?

Do mnie kolezanka moze sie podlaczyc bez problemu :?

Ale ja do niej nie moge :?

Wpisuje jej numer IP i laczy sie bez przerwy i tak caly czas :?

A 2 problem to taki ze kumpel jak sie 艂aczy do mnie to ERROR mu jakis wyskakuje :?

Wniosek taki: do mnie mozna sie podlaczyc przez IP a ja nie moge sie do nikogo podlaczyc za pomoca IP :frowning: :frowning: :frowning:

Jak to zmienic ?? :frowning:

(JHS:PL) #2

Kolezanka musi mie膰 zewnetrzy adres IP bo domyslam sie ze chodzi ci o stawianie server贸w...

Jaki艣 ERROR... o ile wiem nie ma tu wr贸偶ek. :?

(Piotrekjunior) #3

A jesli nie ma to nic nie da sie zrobic ?? :frowning: :frowning: :frowning:

Z艂膮czono Posta : 23.10.2005 (Nie) 11:34

Czemu jak wlasnie ta kolezanka co nie ma zewnetrznego IP zalozy serwer to nie moge go znalezc ??

Wchodze do PLAY ONLINE i tam nie ma jej serwera :? :? :?

CZEMU ??

(silvver) #4

musi mie膰, inaczej si臋 nie da. Pisze si臋 Return To Castle Wolfenstein. Mo偶ecie spr贸bowa膰 przez Hamachi

(Piotrekjunior) #5

teraz doszlo do tego ze ona sie nie moze poloczayc DO MNIE :?

Jak przed wekendem sobie normalnie gralismy ona bez problemu sie do mnie 艂膮czy艂a tak od soboty ona ma problemy :evil:

Ani nie moze znalezc mojego serwera ani nie moze sie polaczyc przez IP (ja mam ZEWN. IP)

:? :? :?

(Kkza) #6

No w艂a艣nie nie mog臋 si臋 pod艂膮czy膰 do Piotrka ani on do mnie owszem mam IP wewn臋trzny ale dziwne jest to 偶e wcze艣niej grali艣my normalnie. Wi臋c raczej nie s膮dze 偶eby wina by艂a mojego IP. M贸j znajomy kt贸ry r贸wnie偶 gra w t臋 gre i r贸wnie偶 ma wewn臋trzne IP 艂膮czy si臋 bez problem贸w z ka偶dym. Rozmawia艂am z nim i co艣 wspomnia艂 偶e mo偶na to ustawi膰 w opcjach gry ale nie bardzo pami臋ta gdzie. Mo偶e wy wiecie ?

(Hubavere) #7

Chodzi o to, 偶e wewn. ip mo偶e si臋 pod艂膮czy膰 do innych ip, ale ip. zewn臋trzne lub wewn臋trzne z innej sieci nie mo偶e pod艂膮czy膰 si臋 do tego ip wewn臋trznego. Troch臋 pogmatwa艂em :confused: Kr贸cej m贸wi膮c do ip wewn. mo偶e pod艂膮czy膰 si臋 tylko kto艣 z sieci danego ip. Mam nadziej臋, 偶e mnie rozumiecie.