Wolfensztajn: Enemy Territory

Zauwazylem ze mam problem z podlazceniem sie do IP :?

Do mnie kolezanka moze sie podlaczyc bez problemu :?

Ale ja do niej nie moge :?

Wpisuje jej numer IP i laczy sie bez przerwy i tak caly czas :?

A 2 problem to taki ze kumpel jak sie łaczy do mnie to ERROR mu jakis wyskakuje :?

Wniosek taki: do mnie mozna sie podlaczyc przez IP a ja nie moge sie do nikogo podlaczyc za pomoca IP :frowning: :frowning: :frowning:

Jak to zmienic ?? :frowning:

Kolezanka musi mieć zewnetrzy adres IP bo domyslam sie ze chodzi ci o stawianie serverów…

Jakiś ERROR… o ile wiem nie ma tu wróżek. :?

A jesli nie ma to nic nie da sie zrobic ?? :frowning: :frowning: :frowning:

Złączono Posta : 23.10.2005 (Nie) 11:34

Czemu jak wlasnie ta kolezanka co nie ma zewnetrznego IP zalozy serwer to nie moge go znalezc ??

Wchodze do PLAY ONLINE i tam nie ma jej serwera :? :? :?

CZEMU ??

musi mieć, inaczej się nie da. Pisze się Return To Castle Wolfenstein. Możecie spróbować przez Hamachi

teraz doszlo do tego ze ona sie nie moze poloczayc DO MNIE :?

Jak przed wekendem sobie normalnie gralismy ona bez problemu sie do mnie łączyła tak od soboty ona ma problemy :evil:

Ani nie moze znalezc mojego serwera ani nie moze sie polaczyc przez IP (ja mam ZEWN. IP)

:? :? :?

No właśnie nie mogę się podłączyć do Piotrka ani on do mnie owszem mam IP wewnętrzny ale dziwne jest to że wcześniej graliśmy normalnie. Więc raczej nie sądze żeby wina była mojego IP. Mój znajomy który również gra w tę gre i również ma wewnętrzne IP łączy się bez problemów z każdym. Rozmawiałam z nim i coś wspomniał że można to ustawić w opcjach gry ale nie bardzo pamięta gdzie. Może wy wiecie ?

Chodzi o to, że wewn. ip może się podłączyć do innych ip, ale ip. zewnętrzne lub wewnętrzne z innej sieci nie może podłączyć się do tego ip wewnętrznego. Trochę pogmatwałem :confused: Krócej mówiąc do ip wewn. może podłączyć się tylko ktoś z sieci danego ip. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie.