Wolna praca komputera


(Kubikp) #1

Witam

Pozwolę sobie podpiąć się pod temat. System, mimo iż utzymany w dobrej kondycji strasznie muli, poza tym nie mogę pozbyć się uciążliwego wirusa dodającego na pendrivea plik autorun.ini (nie można wejść przez dwuklik). Z góry dziękuję.

ComboFix:

http://www.wklej.org/id/2d04ba651a

HijackThis:

http://www.wklej.org/id/340c6b0f12


(Gutek) #2

Nie podpinaj się pod cudzy temat - wydzielam.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Windows Registry Editor Version 5.00 


[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2]

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

skan + raport http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html


(Kubikp) #3

W IE czy można w Operze...kiedyś coś czytałem, żeby w IE takie rzeczy robić.


(huber2t) #4

Uruchom tą stronę w IE


(Kubikp) #5

Ehhh...dzięki za pomoc, ale mój komputer poddał się :frowning: Właśnie skończyłem robić reinstall...a tak o niego dbałem...to było nie uniknione, nie mógł żyć wiecznie :wink: Zresztą półtorej roku to i tak w miare...najlepsze, że nie wiem co się stało. Po odpaleniu ComboFixa zaczął totalnie świrować, aż po trzecim zwisie się nie uruchomił. Nie dokonywałem w tym czasie kompletnie żadnych zmian poza tym skanem.

Ps: Nie nalezę do tych dla których format to lekarstwo na wszystkie problemy, po prostu doszdłem do wniosku, że już najwyższy czas, bo system po takim czasie nawet najlepiej utrzymany zaczyna się dławić...a że okazja się trafiła :slight_smile:

Temat można zamknąć. Dzięki za pomoc.