Wolna praca radiowego Internetu

(Malakapiszonka) #1

Mam następujące pytanie. Czy istnieje jakis program/sterownik, który przyspieszy mój radiowy internet, lub sprawi, że będzie wydajniejszy?

Słyszałem właśnie o takich programach.

Proszę o szybką pomoc!

~Prosto

(Krzychuu) #2

Prosto są niby takie, ale to pic na wodę. Nie ma na takie coś szans. :mrgreen:

(Krzys299) #3

Zgłoś się z tym problemem do swpjego administratora sieci, w końcu to oni powinni dbać żeby wszystko było ok. Wielu mówi że radiówka zawsze będzie zamulać, ale tutaj wiele zależy od zaangażowania firmy dostawczej - wiem bo mam.

(Mlajtner) #4

Do eksperymentowania dobry-TCPOptimizer

-pamiętaj,że w menu masz powrót do orginalnych ustawień

-znajdziesz na Google

(strażak) #5

Duda

I z tym się zgadzam. Mam radiówkę od roku i wszystko śmiga jak się patrzy. Pozdro :wink:

(Members92) #6

jak ci net zamula to opier**** administarotra w końcu od tego jest zeby wszystko chodziło jak należy.A co do programów do przyśpieszania netu radiowego to pic jakich mało :slight_smile:

POZDRAWIAM

(Jackye) #7

Prosto , najlepiej to mają ci którzy mają kompy nie daleko głównego nadajnika radiowego, dlatego zupełnie inna jest transmisja sygnału, cóż jak napisał krzychu13 , nie wiele możesz zrobić. :frowning:

(Krzys92) #8

Może i są takie programy ale one nic nie dają. To admin twojej sieci udostępnia ci ograniczoną prędkość. Zależy też troche od prędkości twoja odlęgłość od nadajnika oraz czy nie ma jakiś przeszkód. Jeśli masz problem z netem to dzwoń do admina :slight_smile: