Wolna sieć p2p

(Stalker) #1

mam internet radiowy o prędkości 128kb/s.... strony ładują się dosyć szybko,

ale z sieci p2p pobieram pliki z prędkością 2-5 kb/s... dlaczego? max transfer

powinien wynosić 16kb/s... gdy pobieram pliki ze stron wraz z wspomagaczem ściągania to mam transfer 10-15kb/s...

jest na to jakis sposob aby pobierać szybciej pliki z sieci p2p?

(Kozza) #2

W P2P jest coś takiego jak kolejka trzeba odczekać i mieć dużo źródeł

(Stalker) #3

naprawde? czego ty nie powiesz... jak mialem BitCometa to transfery nie schodzily mi ponizej 10kb/s...

(Adarek) #4

Jaka sięć p2p ?? Np w Torent jak jest mała ilość perów i sedów -to spada nawet do zera. Trzeba czekać aż sie podłączą.

Inna sprawa to - admin sieći - może blokuje i trzeba wykupić przekierowanie portów i najlepiej zew. IP.

:smiley:

(Stalker) #5

uzywam BitSpirit'a... a admin sieci nie blokuje mi nic, bo moge odbierac połączenia przychodzące :wink:

(Adarek) #6

W czasie pobierania z p2p wyłączaj wszystkie inne programy , przeglądarki , gg , pogoda, automatyczne uptade programów , windowsa itp.

Ps.

Albo mało sedów ,perów albo admim w kulki leci albo problemy z siecą .

Wszystkie pliki z p2p tak lecą , zawsze ?? Na innym klijęcie tak samo??

Np.BitComet ?? Ważne też są ustawienia programu . Np ograniczenie wysyłania . pobieranie tylko jednego pliku.

Sprawdz jak leci pobieranie ale nie pobieraczami tylko zwykłym od IE.

Wykonaj test np.

http://www.dsl.cz/rychlost.php.

Ps2.

Xp z sp2 ma ograniczenie połaczeń do 10 . Zwiększa sie to odpowiednią wersją xp-AntiSpy

Najpierw :

Wejdz do Panel sterowania>>>Narzędzia admin.>>>>Podgląd zdarzeń>>>System i sprawdz czy w raportach nie ma czegoś takiego jak

" system wykrył że ilość połączeń osiągneła max." czy jakoś podobnie.

Pamiętaj -każda aktualizacja syst. resetuje to do 10 . Dlatego trzeba uzywać xp-AntiSpy.

:smiley:

(Ladyangelika) #7

stalker zainstaluj sobie moze bearshare, tam transfery sa sliczne nawet w mojej sieci :slight_smile: - a czasem to nawet zdarza sie ze 10 sekund i mp3 jest, z reguly dluzej ale i tak dosc szybko :slight_smile:

to link do programu, polecam

http://download.bearshare.com/BSINSTALLPL.exe