Wolne buforowanie - YouTube


(Jacapowraca) #1

Witam, mam następujący problem. Tak jak w temacie YouTube wolno buforuje. Tak wiem możecie mówić że przeciążenia itp, ale co dziwne, dziś rano buforowały mi się filmy w 720p, później 720p zaczęło zacinać więc przeszedłem na 480p. W chwili obecnej potrafi nawet zacinać w 144p... Próbowałem czyścić ciasteczka, skanowałem itp. Pomógł format systemu (tak miałem wcześniej ten sam problem) lecz robiłem go dwa dni temu i nie uśmiecha mi się robić go ponownie. Znacie może jakieś inne rozwiązania ? To jest strasznie irytujace.


(wojok040) #2

Tez tak miałem :confused: Spróbuj wtyczki do przeglądarki YouTube Center i wyłącz ładowanie DASH oraz zaznacz wymuszanie jakości HD. Ma jeszcze mnóstwo innych przydatnych opcji - nie wyobrażam sobie YouTube bez tej wtyczki :slight_smile:


(Jacapowraca) #3

Zrobiłem to, i nadal… Sam nie wiem.


(kurzel131) #4

ile ramu i megaherców?


(Jacapowraca) #5

4GB a megaherce chciałem sprawdzić w programie EVEREST > Płyta Główna > SPD i nic się nie wyświetla. Jest inny sposób ?


(Luc3k) #6

Jakie masz łącze i od jakiego dostawcy? Jeżeli TP/Orange to przypuszczalnie problem z buforowaniem u tych dostawców będzie na chwilę obecną nierozwiązywalny.


(aderas) #7

Na neostradzie (jeśli ją masz) problemy będą. Nie od dziś wiadomo o podejrzanych problemach z YouTube na łączach Orange.


(kurzel131) #8

Mój komputer ppm właściwości pod komputer obok mhz albo ghz