Wolne działanie przeglądarki

Witam!

Wszedłem dzisiaj na jakąś stronkę poprzez google, i nie mogłem jej wyłączyć. Najpierw okienko uciekało przed kursorem, a później wyskakiwało okienko z błędem. Teraz ciągle zacina mi się przeglądarka internetowa. Proszę was bardzo o pomoc, a tutaj link do mojej wklejki (Log HijackThis) : http://wklej.org/id/138711/

Pozdrawiam i proszę o pomoc!

Zaznacz i Fix:

O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NeroCheck.exe

O4 - HKCU\..\Run: [AlcoholAutomount] "C:\Program Files\Alcohol Soft\Alcohol 120\axcmd.exe" /automount

O4 - HKCU\..\Run: [WMPNSCFG] C:\Program Files\Windows Media Player\WMPNSCFG.exe

O4 - HKCU\..\Run: [AdobeUpdater] "C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.exe"

O4 - HKCU\..\Run: [DAEMON Tools Lite] "C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\daemon.exe" -autorun

O4 - HKCU\..\Run: [msnmsgr] "C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe" /background

O4 - Startup: OpenOffice.org 3.1.lnk = C:\Program Files\OpenOffice.org 3\program\quickstart.exe

O23 - Service: ##Id_String1.6844F930_1628_4223_B5CC_5BB94B879762## (Bonjour Service) - Unknown owner - C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe (file missing)

Daj loga z OTL.

Fix w HiJackThis: ( Do a system scan only -> zaznaczasz pola przy podanych niżej wpisach -> Fix checked )

Pobierz LSP-Fix i uruchom.

Przeciągnij plik mdnsnsp.dll z okna Keep do Remove -> kliknij Finish -> restart.

Pokaż logi OTL

(Na Windows Vista uruchamiamy program z menu Uruchom jako Administrator… )

oraz GMER.

W GMER nic nie zmieniamy -> wciskamy Szukaj (skan potrwa kilkadziesiąt minut) -> po skanie Kopiuj.

Dodatkowo usuń Bonjour Service