Wolne działanie systemu Windows 7 64 bit

Witam, mam problem z moim laptopem na którym mam Windows 7 64 bit. Posiadam go od września. Na początku cały system ładował się bardzo szybko i ogólnie było okej ale od jakiegoś czasu dość długo się uruchamia i z początku bardzo wolno wszystko się ładuje. Po jakimś czasie wszystko wraca do normy i działa szybciej.

Wrzucam tutaj logi z OTL. Temat na forum “Windows 7” można usunąć.

Plik OTL.txt: http://wklej.org/id/762712/

Plik Extras: http://wklej.org/id/762713/

Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Jaki procesor? Na początek spróbuj wywalić procesy Nokii i Samsunga. Użyj też (o ile jeszcze tego nie zrobiłeś) jakiegoś programu do optymalizacji systemu Windows. Ja też mam Windowsa 7 x64, używam Ashampoo WinOptimizer 8 (za darmo tu na dobrychprogramach) i wszystko ładnie śmiga.

Zasadniczo zacznij od przeskanowania systemu AV, potem wywal zbędne programy z autostartu. Skasuj pliki tymczasowe, przeprowadź defragmentację dysku.

Witam :slight_smile:

tutaj zamieszczam jeszcze taki poradnik odnośnie windows 7

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj … -3175.html

możesz tez wykonać skanowanie tym

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

w trybie pełne skanowanie i sprawdzisz czy system czysty

Odinstaluj StartSearch Toolbar 1.3.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”