Wolne kopiowanie i problem z wytnij/wklej


(Guti89) #1

Witam,

Mam problem z kopiowaniem ponieważ strasznie długo kopiuję np. film 700mb z folderu na pulpit itd kopiuję około 3-4minut i problem mam jeszcze jakbym chciał wyciąć ten film z folderu i wkleić na pulpit czy do pendrive bo wyskakuję okienko że plik tylko do odczytu, dawniej takie okienko nie wyskakiwało normalnie klikałem wytnij wklej i było git i zajmowało to paręnaście sekund a nie tak długo. ktoś wie co może być tego przyczyną?

z góry dzięki :slight_smile:


(gorgul) #2

hm, instalowałeś jakiegoś nowego antywirusa?Takie zwolnienie może być spowodowane właśnie przez antywirusa, ten skanuje dane podczas kopiowania/wycinania.


(Guti89) #3

Nie antyvira mam już prawie rok a co to jest za plik browse22save? bo właśnie zobaczyłem go w dodatkach a nie mam pojęcia co to jest a wcześniej tego nie było.


(p19koz) #4

z rapidgator nie pobierałeś czegoś? U mnie podobne dodatki zostały zainstalowanie. Odinstalowałem akcelerator pobierania a dodatki usunąłem. Rapidgatora omijam szerokim łukiem.


(Guti89) #5

z piratebaya pobierałem ostatnio pierwszy raz


(p19koz) #6

The Pirate Bay samo w sobie nie powinno mieć nic z tym wspólnego, oczywiście zależy jeszcze co pobierałeś. A Browse22Save to jest fałszywy program optymalizacji systemu, traktowany jest jako virus. Tu masz jak usunąć


(Guti89) #7

te browse22save było jako dodatek tak że kliknąłem usuń dodatek i tyle. póki co to z laptopa piszę bo w stacjonarnym monitor nie chcę się włączyć czarny obraz i dioda miga masakra jakaś.


(p19koz) #8

Ja nie jestem mocny w czytaniu logów, ale załóż nowy temat w dziale bezpieczeństwo i tam wklej

Są inni mądrzejsi, na pewno Ci pomogą.