Wolne ładowanie filmów po sformatowaniu komputera

Witam ,

wczoraj sformatowałem PC i nic to nie pomogło filmiki na youtube jak wolno się ładowały tak się łądują a internet mam dobry bo 7,4mb’s , komputer też jest czysty i nie mam na nim żadnego chłamu rozumiem że to może być wina serwisu yt bo godziny szczytu itd. ale kiedyś w godzinach szczytu filmiki 1080 HD ładowały mi się całe od razu tylko kliknołem na film ?

Ps. Flesh zaktualizowany , google chrom …

Ja bym najpierw sprawdził prędkość łącza na stronie:

http://www.speedtest.pl/

Po otwarciu strony należy kliknąć w napis START przy największym zegarze.

I po co sobie posty nabijasz ? Ja proszę o rady a nie o pomiar prędkość bo wszystko mi dobrze śmiga dowoland mam dobry do 1mb’s na sekundę i upload 100kb’s …

Wcześniej podałeś:

Teraz podajesz 1 mb’s a to znaczy,że wskazówki moje były przydatne.

Nabijanie postów nie jest mi do niczego potrzebne.

1Mb/s to za mało na płynne odtwarzanie filmów HD.

Srawdź czy problem występuje na innej przeglądarce, jeśli tak problem może być po stronie twojego łącza bądź serwisu youtube.

To wina youtube bo vimeo i różne takie inny mniejsze portale śmigają jak należy :wink:

Można zamknąć po prostu yt jest za słabe na taką ilość użytkowników jaką ją odwiedza .

Nie wiem co można zrobić, po prostu Google się nie popisało i jest jak jest, sam taki problem posiadam no już w sumie od marca zeszłego roku i czasem jest lepiej, czasem gorzej. Nie zależy to od godzin a raczej od serwera, na którym umieszczony jest dany materiał - jeden jest mniej zapchany, drugi bardziej - gdyby usunęli wszystkie śmieciowe filmiki, które zajmują kilka sekund i nic nie wnoszą byłoby o wiele lepiej… ale to nie ja jestem zarządcą.

Ja także mam taki problem, po formacie filmiki ładowały się migiem, mam neostradę 2,4 Mb ale po dwóch dniach zaczęły zamulać, filmik 5-minutowy ładuje się chyba z 10 minut, szkoda gadać i proszę nie mówicie że to wina zapchanego youtube bo te same filmiki o każdej porze dnia i nocy wtedy ładowały się bardzo szybko a teraz te same filmiki nie ładują się szybko delikatnie mówiąc, komp czyściłem już nawet ccleanerem (dwa dni po formacie), czyściłem wszystkie dane przeglądarek, sprawdzałem to samo na operze, safari i chrome wszędzie jest wolna prędkość, na parametrach łącza pokazuje mi że łącze jest używane w 1-2% ale skoro nic innego się nie ładuje to czemu nie może to być 100%? kompletnie tego nie rozumiem, dodatkowo powiem że przed formatem filmiki ładowały się przykładowo wolno a po ponownym uruchomieniu kompa śmigały aż miło, po kolejnym włączeniu już znowu zamulały, czy ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyć i dać radę co zrobić żeby tak nie było? Jak mówię komp jest czysty, chodzi antywirus cały czas, niech się ktoś mądry zlituje i napisze z czego to wynika…

To jest wina serwerów, dopóki czegoś nie majstrowali tam (już nie pamiętam, co zmieniali) było wszystko OK. Pewnie w US działa, w kilku ważniejszych krajach też działa to resztę mają głęboko w poważaniu.