Wolne ładowanie się filmików z YouTube etc

(Bardock9) #1

Czy można ten proces jakoś przyspieszyć?U innych osób ze słabszym łączem filmiki ładują się szybciej niż u mnie.Niedawno miałem formata więc nic nie przeszkadza systemowi.Pomógłby tu cFosSpeed?

(Zielo1986) #2

myślę, że jest to przejściowy problem ( u mnie i u paru innych osób w tym samym czasie też się wolno ładowały) - może przeprowadzają jakieś prace na serwerach?

(Bardock9) #3

Tak , tylko , że ja mam ten sam problem od 2 lat...

(Cerberxes) #4

Spróbuj zamiast cFosa - TZ Connection Booster 4.0 ale cFosa też wypróbuj

BTW. Jaki net?

(Bardock9) #5

Radiówka.cFos nie pomaga.Wypróbuję ten TZ Connection Booster 4.0 i dam znać.

(Cerberxes) #6

Sprawdź jeszcze czy twoje łącze faktycznie zajmuje pełne wymiary :slight_smile:

(Bardock9) #7

Jak to dokładnie sprawdzić?

Złączono Posta : 28.04.2007 (Sob) 21:00

(Cerberxes) #8

A jaka przepustowość? Wygląda na słabe łącze albo na coś co je trgicznie spowalnia. Sprawdź czy nie masz włączonych P2P itd.

(Bardock9) #9

Nie wiem jak sprawdzić przepustowość.Co może spowalniać jak 3 dni temu robiłem formata.Nie mam włączanych p2p.

(Arcin11) #10

Co może spowalniać wirusy i inny syf sprawdź czy go nie masz bo może tak być ,że 3 dni temu robiłeś formata ale do neta podłączysz się na 10 min i możesz już mieć syfy jak nie masz firewalla i antywirusa .Cfspeed nic nie da przy radiówkach a jeśli nawet to nawet tego nie zauważysz.Prędkość neta ma największe znaczenie a neta po tym co na zrzucie z testa masz to jest za mała prędkość download ,żeby płynie oglądać filmiki ja mam szybszy net i też filmiki płynie nie idą neo 1mb(albo odpowiednik) i idzie dopiero płynie nie żadna radiówka bo co kabel to kabel i nie ma bata radiówka jest gorsza.

(Bardock9) #11

Człowiek nie rób ze mnie nooba , mam od pierwszej sekundy nowego systemu ochronę PC.Także żadnego syfu nie ma.Czyli nie ma szans na płynne filmiki?