Wolne ładowanie się Kerio i Kasperskiego

Witam, mam mały problem, mianowicie po starcie systemu od razu ładują się wszystkie programy które mam w autostarcie: Tlen, AutoConnect, BitComet, sterowniki do nvidii, program do zrzutów ekranowych i jeszcze dwa inne które nie mam pojęcia co to jest, ale były zaraz po formacie. Problem polega na tym, że Kerio i Kaspersky ładują się z 1 - 2 minuty po uruchomieniu, a do tego czasu co nie uruchomie to się zawiesza, sam zawiesza się AutoConnect i Tlen, a jak uruchomie np. mój komputer to jest ta latarka i nic, jak na niego klikne to od razu jest “Brak odpowiedzi”. W momencie gdy w trayu pokażą się ikonki Kerio i Kasperskiego wszystko wraca do normy momentalnie, AutoConnet się odwiesza i od razu łaczy z Neo, Tlen loguje sie na GG i Tlena, a mój komputer się odwiesza i można normalnie korzystać z komputera. W czym jest problem?

Log:

Poczytaj o optymalizacji, jest to gdzieś na forum :mrgreen:

To co mam wywalić?

Ta, wiem, zrobie sobie jakąś optymalizacje i troche porządku, ale wątpie czy to jest ta przyczyna, zaraz po formacie te programy ładują się od razu, dopiero po zainstalowaniu stert programów zaczyna się tak robić. Nie wiem który program to powoduje, bo nie robie restartu po instalacji każdego, no i w końcu złego sprzętu nie mam proc 2,66GHz i 1GB RAMu.

Najpierw wywal zbędne programy uruchamiane w czasie startu systemu

start—>uruchom—>wpisz: msconfig----> zakładka uruchamianie

Tutaj odznacz te programy co nie są konieczne.

Zainstaluj nowe sterowniki.

Jeśli dalej będzie taki problem, to podobnie zrób z kerio, wywal z uruchamiania przy starcie systemu firewall zostaw kaspra i wtedy zobaczysz czy to wina Kerio a potem odwrotnie. Przekonasz sie co tak zamula Ci sprzęt :slight_smile:

Wywaliłem oba progsy i nie pomogło, więc to chyba nie ich wina ;/ W takim razie nie mam pojęcia co jest przyczyną.

gregor2005 nie wiesz, nie piszesz bez konkretów. :?

Post - kosz.

log ok, skan AVG AntySpyware 7.5 po update, wklej raport.

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

Taa, screen błędu który notorycznie się powtarza kilka razy i mi się wydaje, że czas pokrywa się z uruchamianiem systemu:

screenshot007me0.th.jpg

Na tym screenie jest akurat pliczek kpf4gui.exe ale jest też ten sam bład z niejakim plikiem Search.exe

W zakładce System jest też inny bład:

Skan AVG już się robi, loga wrzuce jak się skończy skanować.

Złączono Posta : 08.05.2007 (Wto) 20:34

Złączono Posta : 08.05.2007 (Wto) 21:22

Eh teraz się Kaspersky w ogóle nie włacza, klikam na ikonke i nic, a przy starcie muli tak czy tak ;/

Możliwy konflikt,Diskeeper-Kaspersky .

Diskeeper załącza się na starcie znacznie go wydłużając co uniemożliwia załączenia usług Kasperskiego w określonym czasie.

Daj screeny tych błędów co sie pojawiają przy starcie systemu. Może jak każdy przeszuka na własną rękę internet to może znajdziemy rozwiązanie :? Ale straszny klops z tym Twoim problemem :frowning:

Wszystko wyczyść, co AVG znalazł. Reinstal Kasperskiego z czyszczeniem rejestru.

Tak to pomogło, ale strasznie długo się przy tym starcie ładuje ;/ Użyłem BootVisa ale nic nie pomógł. Poza tym strasznie często zawiesza mi się explorer.exe :expressionless: No i jeszcze mam problem z usunięciem mojego starego połączenia sieciowego, wyskakuje błąd przy jego wyłączaniu:

screenshot008ky6.th.jpg

Jeszcze jedno, czy można ustawić połączenie z Neostrady, tak, aby łączyłą się od razu po włączeniu komputera? Nie chodzi mi tu o żadne programy typu AutoConnect bo one się właśnie przy tym starcie zawieszają ;/