Wolne miejsce na dysku

Mam problem. System wskazuje mi źle wolne miejsce na dysku. Kiedy wchodzę na dysk c i zaznaczam wszystkie pliki i daje na właściwości to pokazuje mi, że mam zajete 2,98gb, a jak klikam na dysk c i wybieram właściwości to pokazuje mi że mam 4,64gb zajetego miejsca. Nie wiem o co chodzi, a ten problem mi przeskadza. Robiłem skanowanie scandiskiem, pandą, defragmentowałem dyski, oczysciłem dysk z plików tymczasowych i historii. Mam dysk samsunga i mam system plików fat 32. Bardzo proszę o pomoc.

PS: Z góry dziękuję za pomoc. :stuck_out_tongue:

Pokazuje Ci tak ponieważ wiele plików jest ukrytych.

Jeśli masz program Nero Burning Room,to wyeksploruj w nim dysk i tam zaznacz wyszystko,po czym sprawdź ile to zajmuje.Powinno pokazać Ci ile faktycznie wszystkie pliki zajmują.

Słuchaj masz prawdopodobnie wirusa!! Robaczek ten pokazuje nieprawidłową wartość wolnego miejsca na dysku. Damian też dobrze mówi>> są plikitzw.systemowe,ktore są ukryte(nawet jesli klikniesz pokaz pliki ukryte) SPRAWDZ TO.

Na głównej stronie są linki do skanerów online.Sprawdź sobie czy masz jakiegoś robaka.

mam kompa dobrze zabezpieczonego. mam pande i ad-aware 1.05 pro więc nie wydaje mi się żebym miał wirusa. Sprawdziłem to co wy mówicie. Prosze napiszcie jaka moze byc jeszcze inna przyczyna

Przecież Damian napisał pliki ukryte i Nero. oraz rezerwacja przez system.

Pamięć wirtualna.

Przywracanie systemu.

Kosz.

Ustawienia internetowe.

Miałeś Nortona antywirusa.

Policz pojemność całkowita - co wyświetla system i to co napisałem i wszystko wiesz.

No nie wiem czy to prawda, ponieważ zawsze po formacie i zainstalowaniu na nowo windowsa i wszystkich programów dobrze mi wszystko pokazuje. a po około 3 miesiącach sie pier… wszystko