Wolne otwieranie się filmów .avi i innych

Z niewyjaśnionych przyczyn, od jakiegoś czasu filmiki o formacie .avi , .mpg itp otwierane w Bestplayerze, otwierają mi się strasznie długo :oops: Ok. 30-40 sec… :frowning: Niewiem co może byc tego przyczyną, używam sprawdzonego pakietu kodeków: ffdShow, AC3filter. Dvix, Xvid, RealAlternative. Nie pchałem łapsk do kodeków, nic nie kobinowałem z nimi, problem pojawił się z nienacka.

Gdy otwieram .avi w WMP program zabiera się do pobierania jakiś “kodeków dekoderów” :shock: Żadnych problemów z .wmv

What A ■■■■? Zmiana odtwarzacza? Na Allplayerze jest to samo, albo nawet gorzej. Bestplayer’a używam od zawsze i nigdy nie był kłopotliwy.

help :mrgreen:

Defragmentacja powinna przynieść oczekiwany skutek :slight_smile:

Defragmentacja powinna przynieść oczekiwany skutek

Z tym to akurat różnie bywa, cóż spróbój odinstalować wszystko, przeczyść rejestr np.easy cleaner (polecam w tej sytuacji) i zainstaluj jeszcze raz. 8) http://www.idg.pl/ftp/pc_6053/EasyClean … ild.7.html, jeśli nie pomoże przeskanuj kompa mks.online może jakiś vir zakłóca ci procesy otwierania niektórych programów

a może być np. Spybot - Search & Destroy? bo to akurat mam zaistalowane :?

Bo to podstawa. :shock:

Witam!

Mam podobny problem, dlatego nie chciałem zakładać nowego tematu. Konfigurację kompa (notebook) mam w opisie pod postem. Problem ten sam - gdy chcę otworzyć film w formacie .avi np. w vPlayerze lub AllPlayerze muszę odczekać te 20 - 30 sekund zanim film zacznie się odtwarzać. W moim komputerze PC takiego “efektu” nie ma. Defragmentowałem dysk, wyczyściłem rejestr dostępnymi programami - efektu żadnego nie było, nadal filmy długo się otwierają. Właściwie problem taki występował w notebooku od nowego.

Czy ktoś mógłby poradzić, co by można było jeszcze zrobić?