Wolne p2p

berbeluh przeczytałeś co napisał autor wątku:

Więc nie opowiadaj o

Innymi prawami rządzi się DSL czyli łącze szerokopasmowe a innymi sieć LAN gdzie w celu umożliwienia korzystania z łącza innym userom sieci korzystającym z łącz do innych celów a nie tylko ssaczy którzy totalnie zmulają całe łącze. Dlatego wszelkie P2P mają różnego rodzaje restrykcje ustawione przez adminów sieci. Chcesz ssać :arrow: zamów sobie indywidualnie NEO, DSLa, SDI i rób co Ci się podoba. Pracujesz w sieci :arrow: żyj, ale i pozwól żyć innym 8)

A mam jeszcze jedną kwestię znalazłem na necie stronkę i u góry gdzie wyświetlane są te obrazki przez co łączymy się do netu mi się wyświetla:

Your Computer, Router, firewall, or proxy, internet, Security metrics

A moje porty:

beztytuu13wt.th.jpg

Co o tym sądzicie?? Mi to wygląda że większość portów jest zablokowane, i one opóźnieają działanie p2p czy może tak być??

u mnie tesz programy p2p nieotrzymują dobrej prędkości przesyłu danych bo mam łącze 128 to największy transfer mam 16 kb/s ale na kazzie to mam transfer 18 kb/s.

Jak to jest? Piszesz, że max prędkość na neo256 to 32kb/s, a ja np. mam neo128 i też potrafi mi spokojnie ciągnąć 32 (czy to na Mule, czy Azureusie).

Bo w promocji od TPSA podwyższyli Ci czasowo transfer do 256 8)

Tylko, że umowa z TP na neo 128 kończy mi się za tydzień 8)

No i co z tego :?

Nie, nic… Po prstu ciężko załapuje :smiley: