Wolne pobieranie plików z przeglądarki

@Bogdan_G w complete internet reapir zaznaczyć wszystko?

Nie wszystko, tylko to, co na obrazku zaptaszkowałem. Podobnych problemów już Tu na forum widziałem setki.

za późno ):

Każdy uprawia inną politykę a WU, czy internet explorer. No to sobie więcej naprawiłeś :wink:
Zrobiłeś restart tym programem?

reset internet protocols miałem jakieś błędy

To pewnie problem z IP, bo następny programik naprawia ustawienia TCP protokołu.
Już to iJuliusz ma co rozgryźć.

@Bogdan_G dzięki ci za pomoc ten 2 programik naprawił mi wszystko teraz mam 8mb/s pobierania nareszcie XD

jak temat zamknąć?

Ja również o nim myślałem. Na większość problemów z internetem jest niezastąpiony

Przecież jeszcze nie wszystko w systemie OK. Po co zamykać? @iJuliusz tu spec.
Chciałeś napisać 8MBs

1 polubienie

@ProMatix991 Po wynikach skanu ESET i sprawdzeniu FRST, dam znać, czy można zamknąć :+1:

Dziękuję @Bogdan_G za podsunięcie programu. Zawsze można na Ciebie liczyć :smiley:

1 polubienie

masz pobieranie 7mbs w epicu, bo w speedtescie pokazuje ci nie mbs (megabajty) tylko w mbps (megabity), czyli np 60mbps jest dzielone przez iles i wychodzi ci predkosc w mbs i nic nie da pobieranie czegos albo zmienianie czegos w ustawieniach, lub kupowanie innych kart sieciowych i pobieranie innych sterownikow, po prostu taka masz faktyczna predkosc pobierania :slight_smile:

Chyba coś się zmieniło…„czyściochy”?

Ano - nic nie wlazło latami. A nawet pobrałem z majorgeeks, no i pokazuje jedno aby
https://www.virustotal.com/gui/file/0a49dc0d2ce725af347df632539b70afcfd22b38e285920b515143332a5511e9/detection
Nawet nie wysilam się sprawdzać na dobreprogramy.

Z drugiej strony to, co było czyściutkie na windows 7 pro, to może być jeż pod tyłkiem win 10.

Kiedyś password fox wskazywał na 27 trojany, a służył bezpiecznie przez 13 lat o FF 3.0

To napisz mi Cyngiel, mam usuwać poradę, czy zostawić? Politykę windowsową znamy.

Trudno powiedzieć, czy w najnowszych wersjach wepchali jakieś wirusy, czy też te antywirusy które pokazują w Virustotal krzyczą niepotrzebnie…
W opisach plików, pisze żeby wyłączać antywirusy, ponieważ programy ingerują w systemowe pliki.
Nie wiem, ściągnąłem programy, żeby mieć „pod ręką”, jednak jak zobaczyłem rezultat skanowania to usunąłem…
Virustotal skanuje niezależnie przecież, czy plik będzie „kół w oczy” Windows 10, czy też Windows 7 - więc to raczej nie ma znaczenia.

Nagonka Cyngiel, nagonka. Tak jak z wszystkimi narzędziami nirsoft. Zmienia się punkt siedzenia i programy, które mogą zniszczyć system są cacy, taki zoom, allgoowno, iobt, ccleaner z monitorem i więcej.
Zauważ, że jakieś niszowe antywirusy VT krzyczą. Skanowanie defenderem - czysto, Wysyłam do drweb - czysto. No to nie mam boja, skoro nawet kasper nie piśnie.
Nie mam edycji porady i choćbym chciał, nie zmienię.

Z jednej strony to masz rację, że wszystko idzie w kiepskim kierunku i nie jest już takie jak było kiedyś.
Z drugiej wylew wszelkiej maści technik i wirusów…a zwykli użytkownicy są pośrodku.
Trudno jest w tym wszystkim się teraz połapać i nie wiadomo właściwie komu (w sensie oprogramowania) ufać do końca.
Depnąć na minę można obecnie w miejscach, gdzie kiedyś było bezpiecznie…i nawet nie mieć o tym świadomości.
Więc też uważam, że chyba każdy podejmuje obecnie ryzyko instalując programy, które nie wiadomo do końca, czy są jak pisałeś „czyściochami” :upside_down_face:

Nawiasy były by zbędne jakby zachować wielkość znaków:

  • Mbps podzielić przez 8 i mamy MB/s

  • MB/s położyć przed 8 i mamy Mbps

Jeszcze zostaje ustalić czy to w MiB/s wychodzi wynik (test czy podstawą jest 2^20 czy jednak 3^10), bit wskazywałby na mebibajty [obserwacja ile bajtów się zapisuje w sekundę].

Witam od nie dawna mam taki sam problem i nie umiem go rozwiazac tylko u mnie roznica jest taka ze na speed tescie mam pobieranie 325mb a w przegladarkach 0.2 mb na steam i epic wszystko normalnie dziala

Można zmienić przeglądarkę na inną np. zamiast Chrome/Edge:

  • Opera
  • Vivaldi
  • Brave
  • SRWare Iron

Zamiast Firefox:

Jak wtedy działa normalnie to może coś przekombinowane jest we wcześniej lubianej przeglądarce na poziomie jej konfiguracji.