Wolne pobieranie

Witam to jest test ze speed testu; 2753923070.png

Problem polega na tym ze pobiera mi sie 140kb/s.Czasami jak pobieram jakiś plik to na sekundę wskakuje 600kb/s a potem spowalnia. Proszę o pomoc.Posiadam TP-LINK WIRELESS ROUTER WR543G.

Dodane 05.06.2013 (Śr) 15:21

Dodam jescze że na speedtescie wskakuje na sekundę 10mb bo tak powinno być a potem spada do 5. A pobieranie 140 tylko.

Dużo zależy co i skąd pobierasz ( niemniej i tak trochę za wolno jak dla mnie).

Ps. u mnie przy DL 2,09 mb/s UL 0,86 mb/s lata coś tak jak u Ciebie (internet jest mobilny z sieci komórkowej).

Problem ogólnie znany. Najczęściej w takich wypadkach pomaga czyszczenie komputera ze wszelkich śmieci oraz defragmentacja partycji systemowej.

Jeżeli chodzi o samo pobieranie? Wszystko zależy od tego, z jakiej strony pobierasz pliki. Czy występuje to tylko na danej stronie czy też dotyczy wszystkich stron, z których chcesz pobierać pliki? Używasz akceleratorów pobierania plików czy pobierasz przeglądarką Internetową?

Dzieje się tak na wszystkich stronach. Wskakuje na chwilę 900kb/s i spada do 140kb/s. Z akceleratorem jest tak samo…

Jaki masz Internet i od kogo?

przemor12 , pokaż ustawienia utorrent’a. Internet masz bezpośrednio od GTS’a czy poprzez jakąś sieć osiedlową np?

Mały offtop.

przemor12 staraj się pisać poprawnie jednostki bo pomiędzy kB/s a kb/s jest różnica :wink:

1 M b/s od dostawcy to jest 1024kb/s lub 128kB/s


Zwracasz uwagę innym, a sam popełniasz błąd w jednostkach.

roobal

Antena jest przekierowana na najlepszy nadajnik w mojej okolicy. Bylo dobrze dopuki nie wgrałem wina bo mi stary siadl. Prosze o pomoc.

Dodane 16.06.2013 (N) 19:59

ref

Dodane 23.06.2013 (N) 15:02

ref