Wolne włączanie się komputera, zawieszanie się

Witam. Jestem tutaj nowym użytkownikiem, i mam problem z moim 2-miesięcznym komputerem NTT Beta. A mianowicie, przejdźmy do rzeczy. Jakiś czas temu wszystko działało normalnie, ale po paru dniach komputer się zawieszał, długo się włączał, już z 5 razy przeinstalowywałem Windowsa, ale to nic nie dało. Problem tkwi w tym, że gdy włącze komputer, zaczyna dziwnie buczeć, a potem przestaje, włącza się pół godziny, przy instalacji sterowników nawet występywał problem, ponieważ się one wolno instalowały. Jeśli chodzi o gry, to kiedy problemów nie było normalnie CS:GO się włączał, a teraz występuje ciągły ‘Brak odpowiedzi’. Niemam już siły do tego kompa, gdy podłączam przewód od zasilacza do wejścia znajdującego się w tylnej częsci komputera to dziwnie pryka, dźwięk jest tak jakby szły iskry i gdy momentami rusze tym kablem to komputer się wyłączy. Jeśli się nie chce włączać wyłączam go przyciskiem O/I, służącym do wyłączania/włączania i się włącza, ale nadal muli. Komputer jest świeżo po formacie, jeszcze niema zainstalowanych wszystkich sterowników, ale nie chce ich teraz instalować z powodu tych lagów. Bardzo proszę o pomoc, w dziedzinie informatyki nie jestem mistrzem, więc zwracam się do Was. Niżej zamieszczam specyfikację komputera:

 

System operacyjny: Windows 7 Ultimate (64 bit),

Płyta główna: ASRock INTEL-INTEL Series H61M-VG3,

Dysk twardy: TOSHIBA DT01ACA050 ATA Device,

Procesor: Intel Pentium CPU G2030 @ 3.00GHz,

Karta graficzna: NVIDIA GT 610 (1GB),

Pamięć RAM: 4GB,

Stacja dysków CD-ROM/DVD: TSSTcorp CDDVDW SH-224DB ATA Device.

 

Z góry dziękuje.

Zacznij od screena z HDTune z zakładki Health

 

http://hdtune.com/files/hdtunepro_550_trial.exe