Wolne zgrywanie płyt dvd na dysk i przez prgram nagrywający

Witam serdecznie.

Posiadam Windows 7 Ultimate już pół roku i dopiero teraz (mam od piątku) chciałem zgrać sobie wesele kuzynki i problem tkwi w kopiowaniu płyty.

Otóż przez program Nero 7 kopiowanie wynosi 3MB/s (tak pokazuje i tak jest bo płytę zgrywało 16min) nagrywanie trwało ~15 minut) , teraz tą samą płytę zgrywam przez Tera Copy - transfer 3MB/s - 5MB/s i też wyszło ponad 20 minut.

Teraz najważniejsze szczegóły:

Windows 7 Ultimate 64 bit

AMD Athlon X2 2x2,3 GHz

4 GB RAM Kingston 800 MHz

Samsung SpinPoint F3 HD103SJ 1000 GB bufor 32MB (master 1 - w BIOS nie )

Karta ATI Radeon HD 5670 1GB/128 bit SATA

Nagrywarka LG GH22NS40 SATA (master 2 w BIOS nie da się w BIOS zamienić na SLAVE 1 lub 2)

Czy to wina błędnie działającego systemu ?

Płyta zgrywana TDK x16 DVD-R natomiast nagrywana Sony x16 DVD-R.

Zamieniłem na płycie głównej SATA dysku do gniazda SATA0 a SATA nagrywarki do SATA 1 i teraz w BIOS jest Master0 - Dysk a nagrywarka Slave1 ale to nic nie dało.

Pobierz Isobuster z DP, zaznacz mu w opcjach wszystkie rozszerzenia i uruchom. Włóż dvd i wyświetlą Ci się pliki do kopiowania. Utwórz sobie folder na dysku, (ja mam na D) i kopiuj. Właśnie skopiowałem sobie sześć filmów na niecałe 5 giga w 9 minut i to na xp-eku. Na laptopie acer z win 7 idzie tak samo. Mnie kiedyś nero expres, co mam na płytce od producenta, załatwił kłopoty z systemem.