Wolno chodzi komputer

Ostatnio zamulił mi się komputer… mam szybki internet a niektóre strony mi się bardzo wolno ładują (tylko niektóre), jak pytałem znajomych czy im się wolno ładują te strony, to odpowiedź brzmiała: NIE.

@ro Proszę zastosować się do zaleceń zawartych w TYM temacie. W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.

Efekt dzialania Roootkita Windows Security Center.

Uzyj Fixwareout

Nastepnie otworz notatnik i wklej w nim:

plik>>Zapisz jako >> zmień rozszerzenie z txt na wszystkie pliki >>> i zapisz pod nazwą FIX.BAT uruchom powstaly plik w trybie awaryjnym.

W hijackthis zaznacz te wpisy:

I kliknij Fix checked

Sam ustawiales proxy?

??

Wroc z nowym logiem z Hijackthis +SilentRunners.

Proxy nie ustawiałem, ale na pewno mam dobrze ustawione…

Nowy log:

Start => uruchom => wpisz cmd i kliknij OK => w konsoli, która się otworzy wpisz:

Użyj progrmu ATF Cleaner i przeczyść Current User Temp oraz All Users Temp.

Usuń wpisy HJT.

Użyj narzędzia FixWareOut.

Zwykła wersja programu BearShare posiada w sobie syf dlatego proponuję go usunąć. A jeśli koniecznie chcesz z niego korzystać to zainstaluj wersję Lite, która jest pozbawiona syfu.

Po wykonaniu pokaż nowy log z HijackThis, SilentRunners oraz zawartość pliku c:\fixwareout\report.txt

HijackThis:

FixWareOut:

SilentRunners:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Usuń wpisy HJT.

Po wykonaniu wklej nowe logi.

Już jest Ok.

Wielkie dzięki… gdyby na forum była możliwość dawania + to na pewno bym Ci go dał.