Wolno działający laptop w grach

Witam

Od dłuższego czasu mam problem z moim laptopem firmy Samsung.

Mianowicie problem polega na strasznie słabym radzeniu sobie mojego sprzętu z grami… Kiedyś gry chodziły mi płynnie i nie było żadnych problemów z lagami lub spadkami fpsów, niestety od dłuższego czasu mój laptop bardzo słabo sobie radzi, ma nawet czasami lekkie problemy z CSem 1.6 gdy kiedyś chodził na nim Wiedźmin 2 i Saints Row 3, chciałbym dowiedzieć się w czym może tkwić problem, bo na zmianę sprzętu mnie nie stać, a bardzo tęsknię za miłym i przyjemnym graniem, bez spadków fpsów. Dodam jeszcze, że niedawno oddawałem laptopa na gwarancję i miał on wymieniany dysk, choć problemy pojawiały się już wcześniej. 

 

Sprzęt:

Procesor Graficzny: GeForce GT 520MX

Procesor: Intel® Core i7-2670QM CPU @ 2.20 GHz

Pamięć: 4.00 GB pamięci RAM

System: Microsoft Windows 7 Home Premium

 

Przepraszam, jeżeli post znajduje się w złej kategorii, ale jestem nowy na forum i nie wiedziałem gdzie go umieścić :slight_smile:

 

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Screen z HDTune zakładka Health. Ściągnij zainstaluj HWINFO odpal zakładkę Sensors nie zamykaj odpal grę pograj z 5 min wyjdź zrób screeny (klika zapewne) żeby było całe okno Sensors wszystkie temp.

Mam także samsunga. W moim jest problem z chłodzeniem, jeśli masz mniej więcej tak - zacina się chodzi płynnie przez chwilę i tak w kółko a na dodatek wentylator cały czas pracuje spróbój go schłodzić, mi to pomogło.