Wolno przesuwające się okienka w xp


(system) #1

Witam

Na drugim kompie którego używa brat strasznie wolno przesuwają się wszystkie okienka. Być może jest to wina infekcji systemu. Występuje też problem z zainstalowaniem sterowników do karty graficznej (może jednak to?). Po zainstalowaniu sterów i restarcie kompa nie są one widoczne (w ustawieniach karty graficznej wszystko jest na "Nieznany") Od razu mówię, że sterowniki są instalowane te co być powinny. Przy instalacji systemu zainstalowałem na tym kompie sterowniki, ale po jakimś czasie on je usunął w jakiś dziwny sposób. Wydaje mi się, że usunął folder ze sterami, stąd problemy z nową instalacją. Na wszelki wypadek wrzucę logi. Może się na coś przydadzą. Z góry dziękuję za sprawdzenie.

Hijackthis:

Silent:

Combofix

Pozdrawiam


(Gutek) #2

wpisy usuń HJT, plik ręcznie.

Pobierz program SDFix

-


(system) #3

Oto raport SDFixa:

Niestety po wyczyszczeniu rejestru nadal nie można zainstalować sterowników do karty graficznej. Niby coś się instaluje, ale po restarcie w ustawieniach karty graficznej nadal wszystko jest na "nieznany". Okienka dalej wolno się przesuwają.


(Gutek) #4

Daj log z ComboFix


(system) #5

Pomogła ręczna instalacja w sterowników w zarządzaniu komputerem. Po zaktualizowaniu sterowników wszystko już jest ok :slight_smile: Wielkie dzięki Gutek2222 za pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam