Wolno wgrywa

(Dsk48) #1

Mój problem polega na tym, iż mój kolega ma szybkość internetu około 500 kb/s i na serwerze odsiebie.com pliku wrzuca mu z szybkością około 30kb/s, a ja mam szybkość internetu ponad 1mb/s i wrzuca mi na odsiebie z prędkością 20 kb/s. Wie ktoś jak to przyspieszyć?

(fastman92) #2

Być może, ale trzeba rozróżnić prędkość pobierania od wysyłania. Jaki masz internet? Po za tym przy łączach asymetrycznych predkość wysyłania jest kilka razy nizsza niż prędkość pobierania.

(Dsk48) #3

Ja wysyłam na serwer przy prędkości 20 kb/s , a szybkość internetu mam ponad 1mb/s

(Maney691) #4

Za dodatkową opłatą można zwiększyć prędkość wysyłu u niektórych operatorów, ale nie będzie ona taka sama jak prędkość ściągania 8)

(Dsk48) #5

No tak wiem. Ale nie ma żadnego sposobu, aby to przyspieszyć?

(Bolo92) #6

Nie, taki urok łącza asymetrycznego :stuck_out_tongue: Mniej kosztuje, ale i mniejsze wysyłanie. Łącze symetryczne o ile mi wiadomo tak dla ISP dajmy od Crowley'a, kosztuje chyba ok. 300zł/netto za MegaBit, im więcej MegaBitów tym mniejsza cena za jeden :stuck_out_tongue: Ale mogło już coś bardziej zejść z ceny.

Download masz 1Mbit czyli 128KB/s a upload pewnie coś max 256kbit/s czyli 32KB/s.