Wolno wgrywa

Mój problem polega na tym, iż mój kolega ma szybkość internetu około 500 kb/s i na serwerze odsiebie.com pliku wrzuca mu z szybkością około 30kb/s, a ja mam szybkość internetu ponad 1mb/s i wrzuca mi na odsiebie z prędkością 20 kb/s. Wie ktoś jak to przyspieszyć?

Być może, ale trzeba rozróżnić prędkość pobierania od wysyłania. Jaki masz internet? Po za tym przy łączach asymetrycznych predkość wysyłania jest kilka razy nizsza niż prędkość pobierania.

Ja wysyłam na serwer przy prędkości 20 kb/s , a szybkość internetu mam ponad 1mb/s

Za dodatkową opłatą można zwiększyć prędkość wysyłu u niektórych operatorów, ale nie będzie ona taka sama jak prędkość ściągania 8)

No tak wiem. Ale nie ma żadnego sposobu, aby to przyspieszyć?

Nie, taki urok łącza asymetrycznego :stuck_out_tongue: Mniej kosztuje, ale i mniejsze wysyłanie. Łącze symetryczne o ile mi wiadomo tak dla ISP dajmy od Crowley’a, kosztuje chyba ok. 300zł/netto za MegaBit, im więcej MegaBitów tym mniejsza cena za jeden :stuck_out_tongue: Ale mogło już coś bardziej zejść z ceny.

Download masz 1Mbit czyli 128KB/s a upload pewnie coś max 256kbit/s czyli 32KB/s.