Wolny bufor YouTube/grooveshark,itp

witam WINDOWS 7,

od ok. miesiąca czasu mam problem następującej natury. Filmy na Youtube nawet 360p muszą mieć czas aby się załadować… o HD nawet w 720p już nie wspomnę, żeby obejrzeć 2 minutowy filmik HD 720p muszę go ładować ok 3 minuty.

Piosenki na grooveshark / hypem = ta sama sytuacja. 10 sekund piosenki , pauza na buffow 5 sekund, znowu 5 sekund piosenki, buffor, itd.

Posiadam router D-LINK 524, udostępniam wifi w wieczornych godzinach na laptopa, ale to nie ma związku !!

Zauważyłem że mam dużo procesów svchost.exe

Czekam na instrukcje

Witam Home Premium!

Whoohoa! Jak ja bym chciał mieć taki ping… Na moim osiedlu przeciętny ping to 60ms.

Dopiero od miesiąca? :slight_smile: To normalne.

Problem występuje też na laptopie? To jest, czy dotyczy on tylko jednego komputera?

Poza tym, jaką masz prędkość internetu w megabitach na sekundę?

Nie Patrz Na Procesy svchost.exe Bo To Ci Nic Nie DA

Zależy Też Jaka Przeglądarka Polecam Google Chrome http://www.dobreprogramy.pl/Google-Chro … 13096.html

Zobacz Czy Jakiś Program Nie Zużywa Ci Całego Neta…

Hmmm A Co Do Internetu Masz Bardzo Dobry Jak Widzę Z Informacji

używam chrome, właśnie miesiąc temu zmieniałem neta z 512kb/s pobierania (wtedy było wszystko stabilne) na 2mb/s pobierania (i teraz są problemy). Zbędne programy nie zajmują mi łącza, skanowałem nodem, malwarem, coś tam wykryło ale pojedyńcze nie groźne przypadki. Jutro dzwonię do dostawcy i się dowiem ocb.

jutro sprawdzę i dam znać

Protoculture , skończ ze swoją pseudopomocą i wychwalaniem Chrome.

nikon1 , widać problem tkwi w prędkości łącza. Nie chce mi się wierzyć, że 512Kbps było wystarczające.

Ze swojego doświadczenia wiem, że 720p na 2Mbps płynnie się NIE buforuje, a 360p może momentami się zacinać.

Jedyne co możesz zrobić to wykupić lepszą ofertę. Przy 4Mbps 720p pooglądasz płynnie :slight_smile:

Możesz podać jaki wynik wychodzi Ci na speedtest.pl?

Z tym 2Mbps chodzi Tobie o prędkość łącza czy prędkość downloadu ?

Wiem, że napisałem 512kb/s, ale podkreślam jeszcze raz

To będzie prędkość 4mbs, o ile dobrze liczę.

nikon1 , prędkość łącza, to tak naprawdę ping. Tak czy inaczej, można powiedzieć, że prędkość łącza = prędkość download.

Co? Jak chcesz zrobić z 512kbps 4mbps?

Nie pomyliłeś się czasem w jednostkach? 512Kbps i 512KBps to nie jest to samo :wink:

Jeśli pobierasz z prędkością 512KBps, to liczysz to x8, to jest

512

x8


czyli w przybliżeniu przepustowość łącza to 4Mbps :slight_smile:

Mam rację?

dokładnie tak jak napisałeś, miałem pobieranie 512 kilobajtów / sekunde, czyli 4mpbs łącze

nikon1 , mogłeś tak od razu :slight_smile: Myślałem, że masz archaiczne łącze, a źle nie jest.

Ale skoro do tego doszliśmy, to podaj wynik ze speedtest.pl. Ciekawe czy pokrywa się z tymi czteroma megabitami na sekundę.

Jeśli nie - mamy winnego i powinieneś zadzwonić do ISP, by ich porządnie opierniczyć, że przepustowość łącza niezgodna jest z umową.