Wolny internet, błąd z aplikacją, błąd z csrss.exe

(Kameleon58) #1

Witam. Otóż od dłuższego czasu internet zaczął wolniej chodzić (niektóre strony zatrzymuja sie w trakcie ładowania- muszę odświeżać). Oprócz tego, gdy właczę komputer dostaje następujący komunikat:

Wystąpił błąd z aplikacją Catalyst Control Centre:Command Line Interfacer i zostanie ona zamknieta.Przepraszamy za kłopoty. Jeżeli jesteś w trakcie pracy, informacje, nad którymi pracujesz mogły zostać utracone.

Klikam zamknij i gdy próbuje właczyć CCC ręcznie problem pojawia się na nowo. Podobny problem miał miejce gdy próbowałem włączyć Oblivon Mod Manager(taki programik)- odinstalowałem go, zainstalowałem ponownie, kłopot nie zniknął.

I ostatni prolbem. Podczas zamykania "9Dragons"(gra MMO) postaje nastepujący komunikat : Instrukcja spod "0xc90d586" odwołuje się do pamieci pod adresem "0x5f29001e". Pamieć nie może być 'read'. Za ten komunikat odpowiedzialny jest proces csrss.exe . Gdy zamykam okienko pojawia się na nowo(i tak do bólu, mogę klikac na 'OK' ile wlezie, a okno znowu sie pojawia), a gdy chce wyłaczyć komputer, pojaiwa sie problem z tym komunikatem, gdyż system nie moze go zamknąć(pojaiwa się na nowo)- jedyna drogą wyłaczenia komputera jest reset.

Aha i jeszcze jedno: Gdy skończył się okres próbny dla StyleXP, odinstalowałem go, a skórki dla windowsa dalej były możliwe do wyboru :? . Jak sie tego pozbyć?

.

logi: http://wklej.org/id/7c4160ab60

(Gutek) #2

W logu nic nie widzę, ale aby mieć pewność - Daj log z ComboFix

(Arekmalek) #3

Zafixuj w hijacku

Jeśli chcesz się pozbyć StyleXP

Start -> Uruchom

cmd i ok

wklep te komendy

EDIT:

No ten pierwszy to nie zbędnik bo szpieg od realteka ale co do drugiego wpisu 020 się zgadzam :slight_smile: zbędnik

(Gutek) #4

Dopisz arekmalek że to są zbędniki nie syf, wprowadza o zamęt

(Kameleon58) #5

Hmm.. Jak włączam tego Combo Fix to Spyware Dotcor wszystko blokuje i mow o szkodliwym działaniu...?

Edit: Jak mowicie, że wszystko mam ok, to co ja mam zrobić? Formata :? ?

(Gutek) #6

Daj log z Combo wyłącz na czas skanu Spyware Dotcor

(Kameleon58) #7

log z Combo : http://wklej.org/id/899dd0456d

Btw. czemu po tym skanowaniu combosem mam wyczyszczony pasek skrótów po prawej w pasku narzędzi oraz czemu musiałem od nowa dawać 'odblokuj; dla konnekta od windowsowskiego firewalla?

(Gutek) #8

Combo zrobił swoje. Nic nie widzę podejrzanego

(Kameleon58) #9

Hmm... dziwne. Niedobrze.Problemy nadal występują :? .

(Gutek) #10

błąd z csrss.exe:

Pobierz program SDFix

-