Wolny internet

witam!mam ogromny problem bo ostatnio i to w sumie tak nagle net strasznie mi sie spowolnil.wczesniej dzialal bez zarzutu. no ale poprostu teraz tak wolno chodzi, ze chyba tylko dla ludzi o mocnych nerwach. :-x czasmi nawet strony nie chca sie wczytac.zrobilem scana avastem i nic nie wykryl. wiec przeskanowalem hijckim i silentem.Moge prosic o weryfikacje?bede bardzo wdzieczny.oto scany:

-hijack

-silent

Foldery usuń ręcznie w trybie awaryjnym, a wpisy w hjt.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom go w trybie awaryjnym.

Po wykonaniu wklej nowe logi.

Zwykła wersja programu BearShare posiada w sobie syf dlatego proponuję go usunąć. A jeśli koniecznie chcesz z niego korzystać to zainstaluj wersję Lite, która jest pozbawiona syfu.

zrobilem jak powiedziales…niestety efektow za bardzo nie widac-choc nie wiem czy od razu powinny jakies byc…jak mozesz to przejrzyj nowe logi i ewentualnie cos poradz…Apropos tego bearshare to zrobie tak jak mowisz…wkoncu jestes specjalista :mrgreen: - dzieki za rade

hijack

silent

pzdr

Start => uruchom => wpisz regedit i kliknij OK => przejdź do klucza:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\WebBrowser

i skasuj z prawokliku znajdującą się tam wartość {D3DEE18F-DB64-4BEB-9FF1-E1F0A5033E4A} oraz {37B85A29-692B-4205-9CAD-2626E4993404}

Po wykonaniu możesz wkleić nowy log z Silenta.

wklejam loga z silenta

Start >>> uruchom >>> regedit >>> przejdź do klucza:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\WebBrowser

i skasuj z prawokliku {37B85A29-692B-4205-9CAD-2626E4993404}

Po wykonaniu możesz pokazać nowy log z Silenta.

no hej.wywalilem z rejestru ten wpis…mam nowego loga…pozdrawiam

Jest ok.

Czy problem, o którym wspomniałeś w pierwszym poście ustąpił?

troszke sie polepszylo…juz nawet myslalem ze calkiem przeszlo, ale wlasnie teraz piszac tego posta mam otwartych 6 okienek przegladarki i jakos wolno idzie??nic juz z tego nie rozumiem…hm dziwne…czyli jednym slowem srednio…a masz jakis pomysl jeszcze, zeby jakos poprawic ta szybkosc netu?

pzdr

Sprawdź MTU:

http://neostrada.info/faq.php?faq=mtuwindows

Może przekroczyłeś limit pobierania danych?

Czy od dawna tak się dzieje?

Jeśli wyżej wymienione rady nie przyczynią się do rozwiązania problemu, to najlepiej skontaktuj się z prowiderem.

badalem tym sposobem jedna strone to przy uzyciu 1500 bajtow i byla informacja ze pakiet musi byc podzielony.jak zbadalem 1452 jak zalecali to juz bylo ze "uplynal limit czasu zadania"i nadal 100% straty…doszedlem w ten sposob do 100 b i to samo;/ …nie wiem co jest…aha nie wspominalem jeszcze info ze ten komp dzieli lacze z innym…ale przez ladnych pare miesiecy nie bylo zadnych problemow z netem…co radzisz?