Wolny komputer 24 h po formacie

No więc zrobiłem wczoraj formata. Zasinstalowałem win xp z zintergrowanym sp2. Dziś skończyłem konfigurować

wszystkie programy itd.

zrobiłem:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … =5989&st=0

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=7723

wyłączyłem zbędne usługi. Odpalam ulubioną grę i gram no i spox chodzi 70 fps nagle wychodzi jakiśkolo chce strzelać a tu taka zacinka z 70 fps spadły do 6-11 i tak przez 3 s po czym wróciło wszystko do normy, ale za każdym razem gdy chciałem strzelać wszystko działo się tak samo. No więc myśle co to może być? podrkęciłem wcześniej grafe i procka ale temperatury ok, nie ma artefaktów, ustawienia gry takie jak przed formatem. No więc myśle sp2 nie będzie, zrobiłem jeszcze raz formata zainstalowałem sp1, przeorbiłem te poradniki, wyłączyłęm usługi i dalej kapa to samo, sterów nie mam najnowszych mam 56.72, w tyle działa tylko nod, może jakiś syf ?? eee przeglądałem tylko forum dp ;/

klikam prawym na pulpit, daje właściwości a tu laggggggg, z 10 sekund i dopiero się włącza ;|

cały dzisiejszy dzień się nad tym męcze, już nie mam pojęcia co to może być, ażkomputer wyrozkręcałem i wyczyściłem z kurzu hehe ;]

no nie mam pojęcia co to, nie mam ochoty poświęcaj znowu pół dnia na formata, instalowanie 30 programów, konfigurowanie ich itd ;/

jaki masz anty wir

nod32

i wtyczka do neta była wsadzona do kompa dopiero po instalacji antywirusa … czyli na końcu

objawy przed formatem /czyściłes komputer lub podobne???

nie było jakichś specjalnych objawów zrobiłem i już

odłacz internet format zlikwiduj partycje RESTART {usuniesz wirusy z komputeraPAMIEĆ]partycie,instaluj=polecam kerio= !!

No nie wiem może coś siedziało na którejś z nich i teraz się z Tobą bawi :?

Na wszelki wypadek zapodaj loga.

ps.tylko nie pisać że się nie znam itp. - ostrożności nigdy za wiele

partycje mam odkąd mam dysk, czyli 4 lata i nie mam dość wiedzy jak je ściągnąć i zrobić nowe

a tak wogóle jak zrobić update biosu płyty głownej bo mam z lutego 2001 r :C

marco67 skończ ze swoimi głupimi poradami :evil: :evil: :evil:

Forum to nie piaskownica, chcesz pogadać pisz na PW lub komunikatorze :!:

OTy :arrow: Cyberprzestrzeń

Już nałapałeś dziadaństwa, przenoszę do działu Bezpieczeństwo i poczekaj na dokładne sprawdzenie loga.

usun w trybie awaryjnym folder a pli recznie

LSP-Fix

usuniesz wpisy 010 TU odpal LSP-Fix zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz plik newdotnet6_98.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish

No zostało

wpisy usuwasz hijackiem a folder recznie

hmm, niby wszystki powinno być ok ale dalej te same objawy :C

Daj log z Silenta - Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

Pyra: a zobacz co masz w tle i jakie programy ci sie uruchamiaja podczas startu systemu… taki szczegol a moze umknac

No jest czysto, hm…

w msconfigu mam 2

noda i rivatunera

jeszcze jak chce wsadzic ikonke do paska szybkiego uruchamiania to taki lag ze hohoho …