Wolny komputer - logi

Witam,

Mój komp ostatnio bardzo spowolnił, i chciałbym sprawdzić co jest tego przyczyną. Proszę o przeanalizowanie loga:

HijackThis

Silent Runners

Zaznaczone ręcznie z dysku, a wpisy w hjt.

Start => programy => narzędzia systemowe => zaplanowane zadania => skasuj z prawokliku B336C13A933971AA oraz rap.

Po wykonaniu nowe logi.

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Katalogu C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Move Open Internet Tool nie dao się usunąć. Wpisu B336C13A933971AA w zaplanowanych zadaniach nie znalazłem.

HijackThis:

Silent Runners:

Prawdopodobnie ten śmieć na jeszcze jeden pliczek, który uniemożliwia wykasowanie tego zadania. Dlatego proszę wkleić log z ComboFix’a. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C

ComboFix:

Log jest OK. Adam zrobił jeden błąd, ponieważ zaznaczył do usunięcia sam plik, zamiast całego folderu, więc usuń teraz z dysku cały folder:

C:\DOCUME~1\PAWE~1\DANEAP~1\ MULTIR~1 \BITS CHIC.exe

A następnie wrzuć nowy log z Silenta :slight_smile:

Silent Runners:

Panel Sterowania -> Zaplanowane Zadania -> usuń: "B336C13A933971AA"

W zaplanowanych zadaniach nie mam żadego wpisyu. “B336C13A933971AA” tam nie ma.

jak nie ma jak widać, że jest :slight_smile:

Może w logu widać ale ja tego w zaplanowanych zadaniach nie widze. Może jakaś aplikacja to ukrywa albo coś podobnego??

Wklej nowy log z Silenta :slight_smile:

Silent Runners:

Chciałbym dodać ,że w systemie musi dziłać jakiś robak, spyware, wirus, trojan lub rootkit bo tak wolno nigdy nie było. Przeskanowałem komputer już moim antywirusem - Kasperskim oraz różnymi skanerami on-line, aplikacjami do spyware, rootkitów i trojanów. Lecz jednyne co znalazły to spyware, które usuneły ale komp nadaj wolno działa.

Start -> Uruchom -> cmd i wpisz:

schtasks /delete /TN “B336C13A933971AA” /F

C:\>schtasks /delete /TN "B336C13A933971AA" /F

SUKCES: Zaplanowane zadanie "B336C13A933971AA" zostało pomyślnie usunięte.

dzieki za pomoc :smiley: