Wolny net, komp wykorzystuje ok 4% łącza

Witam.

Problem polega na tym, że przy ściaganiu z serwera mam szybkość ok 5 kb, a dotychczas było 60. Strony zaczeły wolno się ładować. Mam neostrade 512, win xp sp2. Podejrzewam uTorrenta:

Zainstalowałem uTorrena, jednak nie działał prawidłowo bo przy neostradzie 512( połączenie 640 Kbps) ściagał średnio ok 40kb/s, a powinien wykorzystywać całe łącze (ok 60kb/s download). Zacząłem zmieniac więc ustawienia programu i zmieniłem wartość net.max_halfopen (w zaawansowanych) z 8 na 40. Było to możliwe po zastosowaniu patcha EvID4226Patch223d-en ,który ściagnąłem. Na DSLMON (monitor pracy modemu) mam pokazane że modem prawie nic nie ściaga i nie wysyła a net strasznie muli, nawet przy ściaganiu z serwerów.

Zrobiłem też loga hijackiem, sprawdziłem na http://www.hijackthis.de i nic ciekawego nie znalazłem. Wklejam tutaj loga

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Kuba

Zafixuj, to nie jest wina wira.

Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

Pozatym przejrzyj: Lista zbędników w autostarcie oraz Optymalizacja XP.

Wejdź: Start > uruchom > msconfig i w zakładce „Uruchamianie” odznacz, niepotrzebne według Ciebie, programy w autostarcie. :slight_smile:

Nigdy nie wykorzystasz całego transferu. Mało prawdopodobne.

Wbrew pozorom można wykorzystywać cały transfer, jeśli tak nie jest cos jest nie tak

Zajrzyj może tutaj.

Może przekroczyłeś limit lub masz przejściowe problemu zajrzyj.

To chyba cos ze strony Tepsy, na drugim komputerze to samo, wszstko chodzi jakby nie mogło…

W takim razie najlepiej skontaktuj się z ich pomocą i porozmawiaj na temat swojego problemu.

Zadne tam msconfig ani oczyszczanie rejestru :lol: :lol: Po prostu moja kochana TEPSA zamiast polaczenia 512kbps daje mi 34kbps (robilem dwa testy rozne w necie, prawie to samo, na dwóch kompach…)Za co ja płacę jedne z najwyższych stawek za internet w Europie?? I cały dzień sprawdzam system i protokoły internetowe.

Dzięki za pomoc wszystkim

Złączono Posta : 29.12.2006 (Pią) 16:22

ps. chyba sobie wrzuce modem i wybiore magiczny numer 0202122… Bedzie szybciej…

Eh, ja mam Business Everywhere, karta Globetroter 3G/UMTS/EDGE/GPRS/WLAN. I wiecie co? 1kb/s downloadu, przy 97% sygnale.

NIE POLECAM! :evil: