Wolny procesor do HD4850, a wydajność

hmm to może Phenom ? ja osobiście nie narzekam na mojego Phenom’a Triple Core 8750 ; 2.40 GHz. reszta jak w sygnaturce. W przyszłości będę chciał jedynie wymienić kartę graficzną. Nie da się zamulić tego procka.

Tylko ja mam podstawkę AM2, a on chyba potrzebuje AM2+ czy coś w tym stylu… :frowning:

no tak fakt… to na płytę główną też byś musiał uzbierać.

to już zmienia sytuację, bo równie dobrze mógłbym zbierać na płytę z platformą intela :frowning: Ciężko, człowiek raz da się wrobić cześkom z komputronika i potem musi ponosić tego koszty :frowning:

może będziesz miał możliwośc włożenia tego http://icomp.pl/produkty.php?sid=procesory-243 zobacz czy twoja płyta główna ma przygotowanego biosa do tych procków

http://digitronik.pl/sklep-Asus_M2R32-M … 2080,.htm

mam taką płytkę, a co w tym procesorze takiego wyjątkowego(?), bo pierwszy raz widzę ten model!

poczytaj opinie, nie którzy mówią że jest lepszy od Intela E5200 i tak wskazują recenzje i wyniki a inni piszą że gorszy <-- to Ci co lubią hot hard overclocking ;]

a do ilu się kręci, ale chyba jest też na AM2+ :frowning:

tak jest na AM2+ czyli nie warto…

skoro lubisz platformę AMD ponieważ masz tak komputer zbudowany więc Phenom był by dobrym rozwiązaniem do gier i nie tylko :slight_smile:

Ale żeby miał Phenoma musi mieć inną mobo - więc w tym przypadku ja bym kupował mobo pod LGA775 (Intel) i jakiegoś 2-rdzeniowca

Więc już sam nie wiem co o tym myśleć :frowning:

W twoim wypadku zbierał bym na podstawkę LGA775 + E5300 lub coś takiego

O :slight_smile: k, w razie co odświeżę ten temat.

Widze że sie przekonałeś =D> :stuck_out_tongue: Zbieraj kase a w między czasie wyciśnij z tego co masz teraz tyle ile sie da :slight_smile:

ale zaglądajcie czasem na ten temat bo będę za jakiś czas pisał…

Dodane 21.01.2009 (Śr) 20:08

Teraz pytanie, jaki zestaw (proc+płyta) najlepszy mogę wziąść żeby mój Chieftec 550W GPS sobie poradził, jaka jest górna granica dla mojego PSU dla C2D?