Wolny start komputera


(Zisary) #1

Witam. Od pewnego czasu mój komputer bardzo długo się włącza. Po ukazaniu pulpitu i ikon jeszcze przez dłuższy czas nie można nic robić. Proszę aby ktoś rzucił okiem na logi czy nie siedzi tam coś nie pożądanego.

OTL: http://www.wklej.org/hash/f1c31db07e5/

Extras: http://www.wklej.org/id/1039809/


(Acorus) #2

Odinstaluj Akamai NetSession Interface.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”


(Zisary) #3

Po wykonaniu wszystkiego co napisałeś uruchomiłem ponownie komputer. Teraz jest jeszcze gorzej ponieważ dodatkowo po ekranie powitalnym windowsa jest czarny ekran przez około 3 minuty i potem dopiero powoli się zaczyna pulpit pojawiać. W czasie gdy jest ten czarny ekran uruchomiłem menadżer zadań i udało mi się uruchomić działającą przeglądarkę a ekran przez kilkanaście sekund jeszcze był cały czarny. Z pulpitu nie wiem czemu ale usuną się OLT oraz jego logi. Wkleję więc tylko log z malware i czekam na pomysł co mógłbym zrobić dalej :frowning:

http://www.wklej.org/id/1039972/

Edit: Przeczyściłem komputer programem CCleaner i czarny ekran znikną. Nadal jednak występuje efekt “przycięcia” pulpitu na kilkanaście sekund jak na początku.