Wolny start+restart Wina po okolo 12h+ 53procesy?

(Agaszcz24) #1

Witam od jakiegos czasu zaczelam(probuje) usprawnic dzialanie mojej pszczolki. Cos zaczela sie strasznie dlugo wlaczac no i ten restart niewiem czym moze byc spowodowany na wiruska nie stawiam bo AVAST broni calkiem niezle :smiley: , no i do tego jeszcze az 53 procesy czytalam w PC formacie ze niekture sa zbede.

I tu moja prozba czy moglibyscie pomoc mi i sparwdzic loga i powiedziec ktore procesy mozna bezpiecznie wylaczyc(i czy da rade na stale, zeby jz sie nie wlaczaly).

Dziekuje i Pozdrawiam

LogaLogfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 18:31:53, on 2007-06-26

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)

beztytuuib7.jpg

(mareksolak) #2

Loga Ci nie sprawdze bo jeszcze za mało wiem i nie chce pisac głupot , a co do procesów to np. ja mam 56 użycie procka 4% RAM-u 380 - moim zdaniem w normie

(pakeroso) #3

coś mi się wydaje że w tym dziale nie wolno sprawdzać logów więc wrzuć go do działu “Bezpieczeństwo i logi HijackThis” bo widzę w nim trojana

(Hashi) #4

Zbędne procesy, czyli procesy które można równie dobrze uruchomić samemu wtedy kiedy jest potrzeba (głównie są to procesy aktualizacji oprogramowania). Najlepiej wyłączyć je w konkretnym programie, przeważnie w ustawieniach internetowych (wyłączyć sprawdzanie aktualizacji np. winamp przy starcie systemu).

Jeśli wiesz co zbędne to (programy które sama doinstalowałaś):

Start -> uruchom -> services.msc

O systemowych do wyłączenia trzebaby poczytać. Poprostu powyłączaj w aplikacjach typu winamp sprawdzanie aktualizacji itp. (poszukaj w ustawieniach programów).