Wolny start systemu

Proszę o sprawdzenie loga szczegolnie uruchamianie ikonek na pulpicie

zafixuj

Co do wolnego uruchamiania przejrzyj to: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580 :slight_smile:

nie mogę uruchomić silenta mam taki komunikat “Dostęp do Hosta skryptów systemu Windows jest wyłączony na tym komputerze. Skataktuj się z adminstratorem…”

Umknęło mi, zafixuj jeszcze to

Odnośnie Silenta jesteś adminem komputera? Czy siedzisz na koncie użytkownika z ograniczeniami?

jestem adminem kompa, i jeszcze jedno pytanie dlaczego mój log jest tak i duży szczególnie 018 ?

Moim zdaniem log czysty :slight_smile: To są wpisy programu Desktop Messenger. W aplecie dodaj/usuń programy możesz odinstalować Desktop Messenger’a ponieważ jest on zbędny. Wyświetla jedynie newsy i nie jest potrzebny do prawidłowej pracy urządzeń Logitecha. :slight_smile:

a co z silentem?

matio91 skoro nie jesteś pewien swoich porad, to powstrzymaj się od pisania. Zanim zaproponujesz coś innego, należy sprawdzić dokładnie log.

Na początek sprawdzamy dokładnie logi, a później polecamy inne rozwiązania :!:

Folder usuń ręcznie w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Po wykonaniu wklej nowe logi.

Użyj narzędzia noscript i zmień z disable na enable.

hijack czysty, w silencie nie o to chodzi > to jest skrypt programu, a my prosimy o loga, wiec jak sciagasz program to kliknij prawym i daj “zapisz jako”, potem odpalasz, zaznaczasz No i czekasz aż skończy pracować w tle :wink:

Nie moge zainstalować i otworzyć silenta Po ściągnięciu wygląda tak a919730059b55d87m.jpg

no i tak ma wyglądać … odpal go teraz, o problemach z Silentem poczytaj tutaj -> KLIK

po kliknięciu na ikonę otwiera się okno z wyborem programów do otwarcia tego programu no to w czym to otworzyć?