Word 2007 - komunikat przy wylaczaniu programu

Przy zamykaniu programu Word 2007 wyskakuje mi okienko z informacja: program przestał pracować. Wyświetla się numer błędu: APPCRASH.Szukanie w internecie na stronie Microsoftu nie przynosi rezultatów. Dostaje dwie opcje; “poszukaj rozwiązania on-line” albo “kliknij żeby wyłączyć”. Wygląda mi to na jakieś durne ostrzeżenie, sam nie wiem przed czym. Nie wiem czy nie namieszałem z ustawieniami, nie mogę jednak nic znaleźć na ten temat.

Przeinstalowanie programu nie pomaga, dalej jest to samo.

Aprobowałeś diagnostyki programu Office?

start >> wszystkie programy >> office >> narzędzia programu office >>diagnostyka…

michaltch ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Spróbowałem diagnostyki i problem rozwiązany. Dowiedziałem się, że sterowniki drukarki HP, kiedy ustawiona jest jako domyślna, mogą powodować wyłączanie się programów pakietu Office 2007. Stąd bierze się to ostrzeżenie o wyłączeniu się programu. Wyłączenie drukarki HP jako domyślnej wyłącza ostrzeżenie.

Pozostaje poszukać aktualizacji do drukarki albo kupić inną :smiley: . Mój model to HP F2180, tania, ale na podstawowe potrzeby wystarczająca. Dodatkowo mam skaner i kopiarkę. Minus to hałas przy pracy :smiley:

Dziękuje za pomoc.