Word 2007 nie drukuje ukośnych linii w tabelach

Tym razem ja mam pytanie. Testuję sobie teraz Worda 2007, m.in. otworzyłem w nim dokument DOC stworzony w Office 2000, w którym była tabelka, a w jej komórkach ukośne linie. Jednak po wydrukowaniu dokumentu okazało się, że te linie nie zostały wydrukowane. Wszystko pozostałe na wydruku jest tak jak na komputerze. Oto zrzut ekranu (zaznaczyłem na czerwono to, co się nie drukuje):

http://img513.imageshack.us/img513/8674/temptabelakt3.jpg

Tak samo dzieje się, gdy stworzę tabelę w Wordzie 2007. Jak to naprawić? Pomocy!

Cóż. Mogę tylko potwierdzić. U mnie jest to samo, zresztą nie tylko u mnie. Najwyraźniej bug w MS Word 2007 [*] i miejmy nadzieję. że zostanie naprawiony przy okazji Service Packa :slight_smile:

[*] - Word 2003 drukuje ukośne linie w komórkach tabeli poprawnie.

Niestety, właśnie zainstalowałem Service Pack 1 dla Office 2007 i błąd nadal występuje :frowning:

Wie ktoś, gdzie w języku polskim mogę zgłosić ten błąd, żeby został zauważony i naprawiony?

Prawdopodobnie nie jest to błąd Worda, gdyż u mnie drukuje prawidłowo.

Spróbuj zainstalować nowsze sterowniki do drukarki.

A oto skan wydruku tabeli z liniami ukośnymi:

klmn156916168r.png

U mnie na zrzucie jest wyraźnie zaznaczone, że chodzi o linie ukośne w uprzednio scalonych komórkach tabeli.

No i ■■■■’tycznie lipa.

A tyle kasy wywaliłem na tego offa 2k7! wrrrrrrr!

U mnie jest spawa bardzo podobna, word nie drukuje równan matematycznych , albo drukuje je jak chce. Raz drukuje z jednej strony a zd rugiej zostawia puste popla, innym razem na odwrót.