WorkCentre M940 -niepowodzenie instalacji

(rencista) #1

Wystąpił problem tego rodzaju: mam kombajn o nazwie Xerox Work Centre M 940 i tu pojawił się problem przy zamianie systemu z WIN 98 na XP. W/w sprzęt w żaden sposób nie można zainstalować! Ściągnąłem sterowniki do XP i niestety pojawia się błąd ,że kabel nie jest podłączony do sprzętu ale to niestety jest bzdura gdyz kable są podłączone i nie działa. Odinstalowałem stare sterowniki i ponownie zainstalowałem pod XP a problem pozostaje.! Może ma ktoś taki sprzęt i pomoże mi w instalacji :lol: Nie posiadam CD pod XP do tego sprzętu!

(dragonn) #2

Sprawdź drukarkę na innym sprzęcie (może naprawdę kabel siadł, ja też miałem taki problem, po wymianie kabla znikł), wypróbuj innego portu USB (jeżeli to jest USB :smiley: ), wypróbuj inny kabel, drukarka włączona podczas instalacji (banale ale wolę napisać :smiley: ).

(rencista) #3

Niestety zmieniłem port i kabel a problem pozostał :lol:

(Agatonster) #4

rencista ,

Nie sądzisz, że najwyższy czas, by konkretnie tytułować zakładane tematy ?

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. TEMAT POMOCNY

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(rencista) #5

Zmieniłem również kabel

usb na LPT i niestety w dalszym ciągu brak łączności z komputerem :o

(Ciupa Michal) #6

rencista ,

sprawdź u kolegi ten "kombajn" czy będzie działał :wink:

zobacz czy znowu instalacja zakończy się niepowodzeniem :wink:

masz jakieś znaki zapytania w Menedżerze Urządzeń?

a jeśli podłączasz np. Pendriva albo aparat pod USB to wszystko jest ok?

(rencista) #7

O to chodzi że w menadżerze nie ma informacji że jest jakiś błąd. Sprawdzałem ten kombajn na innych kompach i to samo ' brak łączności z komputerem" :o