WorkCentre M940 -niepowodzenie instalacji

Wystąpił problem tego rodzaju: mam kombajn o nazwie Xerox Work Centre M 940 i tu pojawił się problem przy zamianie systemu z WIN 98 na XP. W/w sprzęt w żaden sposób nie można zainstalować! Ściągnąłem sterowniki do XP i niestety pojawia się błąd ,że kabel nie jest podłączony do sprzętu ale to niestety jest bzdura gdyz kable są podłączone i nie działa. Odinstalowałem stare sterowniki i ponownie zainstalowałem pod XP a problem pozostaje.! Może ma ktoś taki sprzęt i pomoże mi w instalacji :lol: Nie posiadam CD pod XP do tego sprzętu!

Sprawdź drukarkę na innym sprzęcie (może naprawdę kabel siadł, ja też miałem taki problem, po wymianie kabla znikł), wypróbuj innego portu USB (jeżeli to jest USB :smiley: ), wypróbuj inny kabel, drukarka włączona podczas instalacji (banale ale wolę napisać :smiley: ).

Niestety zmieniłem port i kabel a problem pozostał :lol:

rencista ,

Nie sądzisz, że najwyższy czas, by konkretnie tytułować zakładane tematy ?

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. TEMAT POMOCNY

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zmieniłem również kabel

usb na LPT i niestety w dalszym ciągu brak łączności z komputerem :o

rencista ,

sprawdź u kolegi ten “kombajn” czy będzie działał :wink:

zobacz czy znowu instalacja zakończy się niepowodzeniem :wink:

masz jakieś znaki zapytania w Menedżerze Urządzeń?

a jeśli podłączasz np. Pendriva albo aparat pod USB to wszystko jest ok?

O to chodzi że w menadżerze nie ma informacji że jest jakiś błąd. Sprawdzałem ten kombajn na innych kompach i to samo ’ brak łączności z komputerem" :o