Workgroup Windows 7 hasło nie pasuje

Witam mam wielki problem z Grupą domową w systemie Windows 7.Problem polega na tym że zawsze miałem połączony laptop z PC obydwa posiadają Windows 7 Home premium problem polega na tym że gdy próbuje dołączyć to hasło nigdy nie pasuje zmieniałem je tysiące razy ustawiałem własne i wiecznie mi wyskakuje komunikat że hasło jest złe a chyba nie jestem aż takim kretynem żeby nie przepisać parę literek z wydrukowanej kartki (uwzględniając wielkość liter).Nie wiem co jest tego przyczyną usuwałem sieć w PC zakładałem na Laptopie i dalej to samo hasła nie mogą spasować gdy usuwam ręcznie opcje ochrona hasłem to i tak prosi o podanie hasła które i tak nie pasuje nie wiem co jest tego przyczyną przed formatowaniem laptopa było ok a teraz po zmianie systemu zaczęło się tak dziać bardzo proszę o pomoc Komputery są połączone PC Host (kablem) Laptop (WiFi) do routera próbowałem obydwa na kabel al nic to nie daje

  1. Spróbuj zmienić hasło na własne na jednym i wpisywać je na drugim komputerze [jeżeli próbowałeś, pomiń]

  2. Ustaw na obydwu komputerach jednakową datę i czas.

  3. Sprawdź, czy coś nie blokuje portów (ja po 3 tygodniach załapałem, że Internet Micro Security blokuje wymianę plików, chociaż pecet widział laptopa, a na odwrót nie)

Inne możliwości:

  • Ustaw na obydwu typ sieci na “sieć domowa”

  • Wyłącz udostępnianie chronione hasłem

To chyba wszystko, co mogę doradzić

Dziękuje bardzo za pomoc do do pt

1 Próbowałem dalej złe

2.tego nie próbowałem ale się zastosuje :slight_smile:

3.Portów nic nie blokuje bo wcześniej grupa domowa była i nic nie było zmieniane PC przedtem był i dalej jest hostem laptop był tylko formatowany (i nie posiadam żadnych antywirusów)

A co do innych możliwości

Sieć jest ustawiana na domową ale prosi o hasło jak je podaje to klapa

Hasło jest wyłączone

Ale zrobiłem inaczej udostępniłem poszczególne foldery dla wszystkich i chodzi bez sieci domowej ale mogę dodawać tylko foldery a nie całe dyski (bo w sieci można dodawać wszystko co się chce )

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc

RedDragon , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978